Czy w Lubomierzu powstanie Biedronka?

19
3053

Plotki na temat powstania kolejnego marketu w Lubomierzu krążyły już od dawna. Wreszcie mamy oficjalną informację.

 

Czy powstanie market, a jeżeli tak to kiedy?

Władze Lubomierz potwierdzają sprzedaż działki położonej przy obwodnicy, ulicy Gryfiogórskiej, na której obecnie zlokalizowane jest targowisko miejskie dla inwestora, który deklaruje powstanie tu sklepu sieci Jeronimo Martins.

Na dzień dzisiejszy już możemy powiedzieć, że sprzedaliśmy teren pod Biedronkę – przyznaje Pan Adam Skrzydłowski Wiceburmistrz Lubomierza, który uspakaja i tłumaczy, iż targowisko zostanie przeniesione zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej. – Będzie targowisko przeniesione bliżej firmy Mini Max – wyjaśnia

Myjnia samochodowa w Lubomierzu

Jak zapewnia wiceburmistrz obok Biedronki ma powstać także myjnia samochodowa – Koło Biedronki ma być tez wybudowana myjnia samochodowa.

Kiedy otwarcie Biedronki w Lubomierzu?

Inwestor stara się obecnie o pozwolenie na budowę i jak tylko je otrzyma na plac ma wejść wykonawca robót. – Inwestor nas zapewniał, że od momentu otrzymania pozwolenia na budowę będzie to trwało około trzech miesięcy tak, że w miarę szybko będzie to wybudowane. – przyznaje Wiceburmistrz Adam Skrzydłowski.

19 KOMENTARZE

  1. Kolejna wielka inwestycja w Lubomierzu warta uwagi…
    Biedronka rzeczywiście jest niezbędna w tak niewielkim miasteczku…
    Ciekawe czy ktokolwiek zastanawiał się nad niewielkimi sklepikami w centrum. Czy przetrwają?
    Oczywiście nikogo to nie obchodzi bo przecież w urzędzie stanowiska mogą się nawet troić

  2. Super. To bardzo pozytywna wiadomość. Patrząc na komentarze – no cóż,nie dogodzi się każdemu. Nie ma Biedronki – źle,bo trzeba jechać do Gryfowa, będzie to też źle. Taki naród,ciągłe narzekanie,marudzenie i postawy roszczeniowe.

  3. I parkingi potrzebne i dyskonty winny być jedno dino sprawy nie załatwia. A miejsca pracy będą A w Lubomierzu niema ich za dużo.tylko się cieszyć A nie biadolic.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here