Czy stanie kolejny maszt telekomunikacyjny?

12
1485
zdjęcie poglądowe

Burmistrz poinformował, iż wszczął postępowanie administracyjne na wniosek P4 sp. z o.o., dotyczące ustalenia warunków lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej sieci PLAY – LBA3103.

 

Instalacja będzie się składała ze stalowego masztu komunikacyjnego o wysokości maksymalnie 63 metrów, wraz z szafami sterującymi, zespołem anten nadawczo – odbiorczych sektorowych i radioliniowych, urządzeniami nadawczymi oraz przyłączem energetycznym. Całość ma być zlokalizowana na działce w Mroczkowicach, w gminie Mirsk.

Teraz strony mają możliwość przeglądania akt sprawy, a także przez możliwość wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.

12 KOMENTARZE

    • Do ekolo: Ja proponuję abyś wziął ze swojej szafki z narzedziami (jeśli taka posiadasz) młotek najlepiej taki 5kg i tym młotkiem pier…… sie najmocniej jak możesz w ten pusty łeb wtedy napewno nie będziesz mieć promieniowania pozdrawiam

  1. Stacja na pograniczu Dębowego Gaju i Pławnej działa. Dla samej Pławnej i południowej części Lwówka potrzebne są kolejne dwie stacje, bo teren jest trudny, a ponadto nie żyłuje się mocy, bo nie ma sensu generować zakłóceń. W stronę Jeleniej Góry kolejny maszt Play jest na wzgórzu w Kleczy. Natomiast w Play są problemy właśnie od skrzyżowania DW297 z drogą do Wlenia wyjeżdżając z Pławnej, a to kluczowa droga do Jeleniej Góry. Reasumując, nie takie straszne te stacje, skoro z zasięgiem mimo ich obecności wciąż jest problem. Dla przykładu stacja Play jest również w Proboszczowie, a zasięgu praktycznie nie ma w Sobocie, czy w Radomiłowicach. Ponieważ Play nie tylko ucieka od roamingu krajowego, żeby nie płacić opłat konkrentom, ale również buduje stacje tam, gdzie nie ma żadnego sygnału przy wsparciu mieszkańców i samorządów jest szansa na zaistnienie powiatu lwóweckiego w “cywilizacji”. Po prostu internet bezprzewodowy będzie wreszcie dostępny tam, gdzie go nie ma. W okolicach Mirska, wzdłuż drogi od Świeradowa do Leśnej też praktycznie zasięgu nie ma, więc niech budują

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here