Gryfów Śląski: Uprzywilejowani?

22
316

Parę minut temu byłem świadkiem jak Policja z Gryfowa Śląskiego staje na niedozwolonym miejscu gdzie jest wyjście ewakuacyjne i idzie na zakupy do biedronki – pisze jeden z czytelników, który dołącza zdjęcie policyjnego radiowozu stojącego na kopercie, niemal w wejściu do sklepu.

Informację na nasz kontakt otrzymaliśmy we wtorek 10 września, w godzinach popołudniowych.

Na zdjęciu nie widać, żeby policjanci mieli włączone sygnały świetlne, co mogłoby oznaczać prowadzenie przez nich ważnej interwencji. Brak włączonych „kogutów” potwierdza także nasz czytelnik. – Nie, nie był ani na sygnałach ani na kogutach.

Brak jakiejkolwiek interwencji w tym dniu w gryfowskim markecie potwierdza także rzecznik lwóweckiej policji asp. szt. Mateusz Królak.

Zapewne nikt nie miałby nic przeciw temu, żeby mundurowi kupili sobie coś do picia, czy do zjedzenia. Ale, co by było, gdyby każdy klient marketu parkował w samym wejściu?

22 KOMENTARZE

 1. piekny przykład daje policja oj piekny brawo rządy PiS konfetti, aniołki na koniach i przywileje parkowania w drzwiach dobrze ze do środka nei wjechali normalny człowiek już by miał mandat a pan rzecznik pewnie sam chwaliby się zdjeciami stare przysłowie mówi że ryba psuje się od głowy

 2. We wtorek mniej więcej o godzinie 17:30 widziałam ten radiowóz wjeżdżający na to samo ” miejsce parkingowe ” z sygnałami świetlnymi więc jakim cudem nie było żadnej interwencji?

 3. Byłam wtedy w sklepie i podjechali z włączonymi sygnałami świetlnymi do interwencji. I wcale nie prawda, że policjanci na zakupy poszli. Widziałam całą sytuację i złodzieja również.

 4. Letnie dzieci z pokolenia gimnazjum ! Delikatne dziewczynki co znają dokładnie swój przebieg kariery w tej instytucji i chłopcy z rączkami jak dziewczynki ! Prawdziwych niewygodnych gliniarzy się pozbywają a na ich miejsce takie coś przychodzi

 5. Do zły- Pan rzecznik przespał 3 interwencje i naraża na szwank dobre imię policjantów, którzy mieli wtedy służbę i zasługują na pochwałę a nie hejt. Może ktoś z góry się do tego odniesie?

 6. Wobec pana Mateusza za taka wypowiedz, w ktorej oczernil swoich kolegow powinny zostac wyciagniete konsekwencje sluzbowe.
  Osobie, ktora zrobila to zdjecie proponuje zajac sie czyms bardziej pozytecznym, bo w zadnym stopniu radiowoz nie stwarza zagrozenia. Zycze tobie, abys potrzebowal kiedys pomocy policjantow, a oni szukali miejsca do zaparkowania w miejscu do tego dozwolonym, bo beda mieli w pamieci takich “ambitnych obywateli” przez ktorych pewnie musza sie tlumaczyc przelozonym.

 7. Policja w powiecie to jest istna porażka, a ta gryfowska przechodzi samą siebie. Jest paru sympatycznych dzielnicowych, ale broń boże jeśli macie iść załatwić cokolwiek na komisariat. Tam ludzie patrzą na ciebie ze zdziwieniem, że chciało ci się w ogóle przyjść i najlepiej, żebyś w tym momencie już sobie wyszedł. Strasznie zajęci przyjmowaniem nowych zgłoszeń których nikt później nie rozwiązuje.

 8. Policjanci to ludzie tacy jak my tylko w mundurach. Niektórzy szukają tylko tego żeby zrobił ktoś blad-nudzicie się? I jak do tego ma się polityka? Przecież wykonują swoją pracę tak jak każdy. Wy to napewno jesteście wzorem w pracy!

 9. PRZEPRASZAM NAJMOCNIEJ A CO TO ZABRAKŁO JEDZENIA CZY PICIA?
  GDY JA UDAJĘ SIE DO PRACY MUSZĘ MIEĆ PRZYGOTOWANY PROWIANT I BYĆ GOTOWA DO SWOJEJ PRACY A NIE “LATAĆ” PO SKLEPACH

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here