Czołówka na DK30, dwie osoby poszkodowane

2
2478
Zdjęcia: nadesłane przez czytelnika Lwówecki.info / eLuban.pl

W wyniku zderzenia Skoda została wyrzucona poza drogę i spadła z kilkumetrowej skarpy. Natomiast Volkswagen z kompletnie zmasakrowanym przodem zatrzymał się na środku jezdni.

 

 

Do zderzenia osobowego vw i skody doszło około 10:30 na wysokości sklepu meblowego w Olszynie Dolnej.

Jako pierwszy do rozbitych aut dojechał kierowca, który zobaczył, że z rozbitego volkswagena unosi się para lub dym. Mężczyzna nie czekając na rozstrzygniecie, co dzieje się z autem, wyciągnął poszkodowanego mężczyznę z samochodu.

Kobieta, która spadła w skodzie ze skarpy wydostała się z auta dopiero z pomocą przybyłych na miejsce druhów OSP z Olszyny. Oboje poszkodowani odnieśli obrażenia, które kwalifikują zdarzenie jako wypadek.

Nie udało się jeszcze ustalić w jakich okolicznościach doszło do zderzenia, ani w którą stronę jechały auta. Na miejscu mówiło się, że do zderzenia doszło, gdy kierująca skodą wykonywała manewr skrętu, a kierowca vw próbował ją ominąć.

Pracujący na miejscu policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Na miejscu: OSP Olszyna, JRG PSP Lubań, lubańska policja oraz zespół ratownictwa medycznego z Lubania.

-/eLuban.pl/-

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here