Czarni Lwówek Śląski o krok od awansu

8
468

Sezon 2018/2019 w wykonaniu Czarnych Lwówek Śląski naszym zdaniem należy uznać za udany, aczkolwiek pozostaje pewien niedosyt. Zdanie trenera w tej kwestii jest bardziej krytyczne.

 

Drużyna otarła się o awans. Zabrakło jednego zwycięstwa. Na jeden mecz przed końcem sezonu Czarni mają na koncie 20 wygranych spotkań, 2 remisy i 3 spotkania przegrane. Daje im to 62 punkty i drugie miejsce w tabeli grupy. Czarni mają o trzy punkty mniej niż ma lider tabeli Pogoń Markocice a zgodnie z regulaminem OZPN awans przysługuje tylko drużynie z pierwszej pozycji.

 

Bardzo krytycznie sezon ocenia trener – Z aspiracji, które mieliśmy na awans nic nie wyszło, także ja sezon uważam za zmarnowany – mówi Pan Zdzisław Mańkiewicz, który dodaje, iż kluczowe mecze nie wyszły tak jak powinny i zabraknie jednego zwycięstwa by osiągnąć zakładany cel.


Dziś przed Czarnymi Lwówek Śląski ostatni mecz – z Iskrą Łagów
(niedziela, 16.06.2019 r godz. 15:00 stadion miejski w Lwówku Śląskim).
ZAPRASZAMY

 

Zawodnicy z pewnością dadzą z siebie wszystko, bo wychodząc na boisko wychodzą po to żeby wygrać. Po meczu i zakończeniu sezonu przyjdzie czas na podsumowanie i rozliczenia.

 

Trener Zdzisław Mańkiewicz w rozmowie z nami przyznaje, iż w kolejnym sezonie najprawdopodobniej to już nie on będzie prowadził lwówecką drużynę. Z powodów rodzinnych poważnie rozważa porzucenie trenowania i liczy, że jego następca wprowadzi Czarnych do okręgówki.

 

Zapytany o to, komu chciałby podziękować trener Mańkiewicz w pierwszej kolejności wymienia kibiców, wszystkich tych, którzy byli, są i wspierają drużynę. Najserdeczniejsze podziękowania za współpracę składa dla Pani Danusi, księgowej. Za naszym pośrednictwem dziękuje także całemu Zarządowi Klubu oraz wszystkim piłkarzom.

 

Czarni Lwówek Śląski muszą przełknąć gorzką pigułkę. Wszak awans był na wyciągnięcie ręki. Nie jest to jednak powód do załamywania rąk a miejmy nadzieję, iż stanie się to powodem do dalszej jeszcze bardziej wytężonej pracy i za rok Czarni, po kilku sezonach w A klasie powrócą do okręgówki, na co my i spore grono lwóweckich kibiców czekamy i za co trzymamy kciuki.

czytaj także

8 KOMENTARZE

  1. Nawet sam trener sezon uwaza za zmarnowany takze popieram komentarz kibica co do pseudo sponsorow nie wystarczy zajechac na stadion samochodami zeby sie tylko pokazac trzeba tez miec troche wiedzy Lejdissss

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here