Cicha dymisja pani Dyrektor

6
2310

Po niemal czternastu latach pracy ze stanowiska dyrektora OKSiT we Wleniu zrezygnowała pani Anna Komsta.

 

Na stanowisko Dyrektora została powołana w lutym 2007 roku przez ówczesnego burmistrza Bogdana Mościckiego. Warto przypomnieć, że jednego z pierwszych wywiadów udzieliła portalowi wleninfo.pl.

W ostatnich miesiącach, jak wynika z protokołu kontroli Komisji Rewizyjnej przeprowadzonej w OKSiT, współpraca pomiędzy burmistrzem Arturem Zychem a Anną Komstą układała się nie najlepiej. Mimo zaangażowania oraz chęci działania ze strony pani dyrektor, brak środków finansowych oraz nieterminowe ich przekazywanie przez Urząd Gminy stanęły na przeszkodzie ich realizacji, a Ośrodek Kultury jak czytamy, został zepchnięty na drugi plan.

Dziwić może fakt, że mimo wieloletniej pracy na rzecz lokalnego środowiska, o dymisji pani Dyrektor Anny Komsta nie ma najmniejszej wzmianki, nawet słowa podziękowania ani na stronie Urzędu Gminy, ani na stronie OKSiT.

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy odchodzący pracownik jednostki organizacyjnej jest traktowany, bardzo delikatnie pisząc – mało elegancko.

 

-/ autor: wleninfo.pl /-

6 KOMENTARZE

  1. według mnie pani Anna Komsta była wzorem menadżera kultury i zawsze zazdrościłam takiego dyrektora Domu Kultury Wleniowi – to były działania na bardzo wysokim poziomie, projekty realizowane przez OKSiT były zawsze ciekawe, sama wzięłam udział w kilku z nich, zawsze się coś interesującego działo, a mam wrażenie, że i społeczność Wlenia bardzo na tym zyskała. Nie rozumiem tej sytuacji, uważam, że Wleń traci bardzo kompetentną i zaangażowaną osobę!

  2. Milosci kazdemu zycze. A moze ta Pani powinna zastapic Tadka – zgrana lwowecka plyte . Wtedy moze zacznie sie cos dziac w Lwowku w dziedzinie kultury .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here