Ciało kobiety znalezione przed jej domem

5
7763

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny śmierci kobiety, której ciało w weekend zostało znalezione tuż przed jej domem.

 

Na chwilę obecną trudno jeszcze powiedzieć, co się stało. Mundurowi nie wykluczają żadnej z hipotez. W sobotnie popołudnie 7 listopada lwóweccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie znalezionej przed jej domem w Pławnej Dolnej.

65- letnia kobieta, która nadużywała alkoholu została znaleziona w pobliżu domu martwa”. – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz z KPP Lwówek Śląski.

Przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Więcej w sprawie będzie wiadomo zapewne po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

„Ciało zostało zabezpieczone do sekcji celem ustalenia dokładnej przyczyny zgonu” – tłumaczy rzecznik lwóweckiej policji.


5 KOMENTARZE

  1. Parę lat temu już była podobna sytuacja.
    Sprawę zamknięto przyczyna śmierć naturalna.. Pewnie i w tym przypadku będzie tak samo. Bo jak ktos lubił wypić to nie trzeba się starać wyjaśnić sprawy.

  2. Do K.7:
    Jak można wywnioskować z treści artykułu oraz części komentarzy zamieszczonych pod nim, Alka była mieszkanką Pławnej Dolnej nadużywającą alkoholu.
    Pozdrawiam serdecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here