Choinka już zdobi gryfowski rynek

9
946

Coraz bliżej święta. Świąteczna atmosferę czuć już w Gryfowie Śląskim, gdzie przed tamtejszym ratuszem stanęła choinka.

 

Dziś przed ratuszem w Gryfowie Śląskim stanęła wielka, zielona, pachnąca lasem choinka. Jeszcze nie jest w pełni udekorowana. Bombki i światełka pojawią się na niej już wkrótce. We wtorek 6 grudnia dzieci z gryfowskich szkół i przedszkoli przyozdobią drzewko własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Wówczas to do Gryfowa Śląskiego dotrze także Święty Mikołaj.

Jak wygląda choinka w Gryfowie Śląskim? Czy jest ładniejsza od tej z ubiegłego roku? Zachęcamy do przekonania się na własne oczy.

fot. Straż Miejska Gryfów Śląski
fot. Straż Miejska Gryfów Śląski
fot. Straż Miejska Gryfów Śląski
fot. Straż Miejska Gryfów Śląski
fot. Straż Miejska Gryfów Śląski
fot. Straż Miejska Gryfów Śląski

9 KOMENTARZE

  1. To jest zbrodnia na przyrodzie i naszym ubogim ekosystemie. Jak można bezmyślnie wycinać tak piękne drzewo co najmiej 20 letnie, które przez 2 miesiące będzie sterczyć na rynku gryfowskim a nastęnie zostanie usunięte i pocięce na kawałki, które zagospodaruje na opał gratisowo jakiś prominiętny z Gryfowa Śl. Ohyda!!!

  2. Widzę sami ekolodzy się znaleźli a do pieca pewnie wrzucają co popadnie i za każdym razem jak robią zakupy nową reklamówkę foliową kupują a tu proszę obrońcy drzewa , to jest tradycja i super że jest ta choinka.

    • Panie z Sołectwa wypisz wymaluj jednoznacznie można skategoryzować ten komentarz do powiedzenia Zagłoby “diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni” sam więc w tym swoim sołectwie palisz byle czym. Często jadę samochodę przez wiele wiosek i tam szczególnie jest potężne zdymienie, smród i smog. Ja ogrzewam swoje mieszkanie od 1997 r. paliwem gazowym. To byłoby na tyle Panie Sołectwo pożal się Boże “ekologu”.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here