Chcą budować kanalizację

6
772
ratusz lubomierz sami swoi

Władze Lubomierza poczyniły kroki do budowa sieci kanalizacji i przyłącza kanalizacyjnego w mieście Lubomierz. W tym celu wystąpiły z wnioskiem do nadzoru budowlanego o wydanie stosownej zgody na realizację inwestycji.

 

Budowa sieci kanalizacji i przyłącza kanalizacyjnego ma być przeprowadzona na odcinku ulicy Jeleniogórskiej od ulicy Rzecznej do ulicy Polnej wraz z odnogą ulicy Jeleniogórskiej w Lubomierzu.

6 KOMENTARZE

  1. Zamiast się dogadać między gminami i np pociągnąć kanalizację praktycznie z góry z Lubomierza poprzez Pławna i Mojesz do Lwówka tak samo co zabawne z Gorczycy podłączyć Marczów i Przeździedzę i być eko to każdy sobie.

  2. Oni tą kanalizację budują chyba od dwudziestu lat?, już żem myślał że jak weszliśmy do Unii to się znajdą na to pieniądze, ale zaraz nas z tej Unii wywalą, a kanalizacji jak nie było tak i niema, jak się nie pospieszą to obawiam się że już i nie będzie. A Wy tam w Wojciechowie nie marudźcie, słyszeli że gospodarstwa mają być ekologiczne?, to nie marnować nawozu naturalnego 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here