Balanga na dachu jadącego samochodu. Ułańska fantazja, czy zwykła głupota? WIDEO

7
4208

Sceny chwilami mrożące krew w żyłach rozgrywały się na ulicach Lwówka Śląskiego. Troje młodych ludzi wychyliło się z jadącego samochodu. Siedząc na drzwiach pędzącego auta bawili się w najlepsze. Krzyczeli, machali i popijali.

 

Lwówek Śląski.

Spokojne, a wręcz można powiedzieć, że na co dzień nieco senne miasteczko. Jednak, co jakiś czas dzieją się tu rzeczy, które w całym kraju odbijają się szerokim echem.

Wychyleni z auta

Niespełna rok temu media obiegły zdjęcia z Lwówka Śląskiego, na których pokazane było, jak z jadącego samochodu wychyla się dziecko. Dziś młodzi ludzie postanowili przebić te obrazy. Chcący trafić na czołówki gazet podjęli wyzwanie, które mogło się skończyć dramatycznie. Całość przypadkiem uwieczniła nasza czytelniczka.

Efekt zniesienia obostrzeń

Jadący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat na zielonogórskich numerach rejestracyjnych młodzi ludzie bardzo dobrze się bawili. Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, iż jechali w góry. Po siedmiu miesiącach lockdownu, siedzenia w domu, w maseczkach i pełnym reżimem sanitarnym od dziś wreszcie można odetchnąć pełną piersią. Można wyjść do restauracji, zamówić pokój w hotelu i zdjąć uwierającą wielu maseczkę. Czas wiec na zabawę i danie upustu nadmiarowi energii.

Balanga w trakcie jazdy

Wprawdzie jakość nagrania nie jest najlepsza, ale wyraźnie na nim widać, jak troje ludzi wychyliło się z jadącego samochodu tak bardzo, że usiedli na drzwiach samochodu by na jego dachu móc zrobić sobie imprezę. Jeden z nich dla podniesienia efektu zabawy przebrał się w tygryska. Krzyczeli, wymachiwali rękoma, machali do ludzi i jak można zobaczyć na nagraniu popijali sobie co nieco.

Lwówek Śląski ul. Jaśkiewicza

Już od poczty z tego auta dochodziły głośne odgłosy, a przy marketach na Jaśkiewicza usiedli na drzwiach i wariowali. Jechali tak aż do Szwajcarii Lwóweckiej dowiadujemy się od czytelniczki Lwówecki.info.

Młodzież musi się wyszaleć!

Niezaprzeczalnym faktem jest, iż młodzież musi się wyszaleć, dać upust swojej energii, jednak ta sytuacja mogła się skończyć tragicznie! Ale o tym zapewne nikt z tych młodych ludzi nie myślał.

7 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to nie jest tylko “ich sprawa”. Przecież jak jakieś bydlę wypadnie na drogę to naturalnym odruchem kierowcy jest zjechać na bok. I co? Sam sobie kierowca winien?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here