Charytatywny Bieg Narciarski Dla Milenki

0
268

Stowarzyszenie Bieg Piastów organizuje bardzo ważne wydarzenie – Charytatywny Bieg Narciarski Dla Milenki, który odbędzie się 13 stycznia 2024r. Wpisowe będzie wynosiło 60 zł a cały dochód zostanie przekazany na leczenie Milenki!

 

 

Głównym celem jest zebranie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na leczenie Milenki. Dziewczynka ma 2 latka. Pół roku temu wykryto u niej guza mózgu (wyściółczak drugiego stopnia).

Potrzebna była szybka operacja ratująca życie dziewczynki. Dziś Milenka jest po dwóch operacjach oraz pięciu sesjach chemioterapii. Niestety wymaga ona dalszego kosztownego leczenia. Zebrane fundusze pomogą w zapewnieniu Milence dostępu do specjalistycznej opieki medycznej oraz profesjonalnej rehabilitacji, która pomoże jej w powrocie do zdrowia.

Organizator nie przewiduje dekoracji i nagród dla najlepszych uczestników biegu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal na mecie.

Uczestnikami zawodów mogą być wszyscy, którzy wniosą datek dla Milenki oraz podpiszą w biurze zawodów oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku poniżej 18 lat zobowiązane są do posiadania zgody na udział od rodzica lub prawnego opiekuna z jego podpisem i numerem dowodu osobistego.

Program zawodów:

Start 10:00 – styl klasyczny.
Start 10:30 – styl dowolny.

  • słodka akcja (domowe ciasta dla każdego) w godz. 8.30- 13.00
  • loteria fantowa (każdy los wygrywa) w godz. 8.30-13.00
  • licytacja wartościowych voucherów ok. godz. 12.00

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here