Była kolizja i była bójka

18
4788
fot. OSP Gryfów Śląski

W niedzielne popołudnie strażacy otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego. Z wstępnych informacji wynikało, iż w centrum Gryfowa Śląskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

 

Po przybyciu na miejsce zastaliśmy tylko jeden pojazd oraz żadnych uczestników zdarzenia. Według informacji jakie otrzymaliśmy doszło do bójki a osoby biorące udział w zajściu oddaliły się. – tłumaczą na swoim profilu druhowie z OSP Gryfów Śląski, do zadań których w tej sytuacji należało odłączenie akumulatora oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia, a po zabraniu auta przez lawetę także usunięcie plamy oleju z jezdni.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

fot. OSP Gryfów Śląski

Przekaż swój 1% podatku dla druhów z OSP Gryfów Śląski, którzy w tym roku planują dokonać remontu strażnicy oraz doposażyć strażaków w nowy sprzęt i nowe mundury bojowe. Wystarczy, iż w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz numer KRS: 0000116212 a w rubryce cel szczegółowy dopiszesz: „OSP Gryfów Śląski, ul. Floriańska 2, 59-620 Gryfów Śląski


Była kolizja i bójka w centrum miasta. Co ustalili policjanci?

18 KOMENTARZE

  1. ciekawe co byś zrobił / zrobiła, gdyby zniknął Tobie Twój dorobek życia, to na co harowałeś 10h dziennie i nie mógłbyś liczyć na pomoc, bo złodziej jest kryty ?!

  2. karma jest jedyną sprawiedliwą, kto pod kim dołki kopie…, ten nienormalny parch zaplanował sobie ugotowanie typa, którego okradł, ale coś/ktoś nawalił i wyszło, że sam w nie wpada

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here