Była kolizja i bójka w centrum miasta. Co ustalili policjanci?

18
4011

W niedzielne popołudnie straż pożarna, pogotowie i policja została zadysponowana do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Lubańskiej w Gryfowie Śląskim. Z wstępnych informacji wynikało, iż doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów.

 

Służby po przybyciu na miejsce zastały jeden z samochodów, który częściowo blokował drogę. Natomiast nie było ani drugiego auta, ani żadnych poszkodowanych. Jak się okazało, doszło tam nie tylko do kolizji, ale także do bójki, po której uczestnicy oddalili się z miejsca zdarzenia.

Dziś o szczegóły pytamy policję, która potwierdza, iż policjanci byli na miejscu:

„28 lutego 2021 roku około godziny 14:00 Dyżurny KPP Lwówek Śląski otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Lubańskiej w Gryfowie Śląskim. Na miejscu patrol policji ustalił, iż doszło do zderzenia nieznanego pojazdu z pojazdem marki Citroen. Z relacji osób będących na miejscu ustalono, że doszło do bójki między uczestnikami zdarzenia drogowego, którzy oddalili się przed przybyciem patrolu policji. W związku, iż pojazd marki Citroen utrudniał ruch na drodze został odholowany”. – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski, która przyznaje, iż w związku ze zdarzeniem nadal trwają ustalenia jego przebiegu i tego, kto brał w nim udział:

„Trwają czynności zmierzające do ustalenia uczestników i okoliczności zdarzenia drogowego”. – dodaje policjantka.

czytaj: Była kolizja i była bójka

18 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here