BMW wypadło z drogi

2
1921

Około godziny 8:30 na drodze wojewódzkiej 364 pomiędzy Rząsinami a Uboczem doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący BMW stracił panowanie nad autem i to wypadło z drogi.

 

 

O sporym szczęściu może mówić kierujący samochodem osobowym BMW, który w piątkowy poranek stracił panowanie nad autem. Pojazd zjechał z drogi i zatrzymał się w rowie. W zdarzeniu kierowcy nic się nie stało. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 364 pomiędzy Rząsinami a Uboczem.

Na miejsce wezwane zostały służby. Jako pierwszy dojechał zespół pogotowia ratunkowego. Jednak kierowca nie potrzebował pomocy medycznej. Do zdarzenia dotarli już strażacy z JRG PSP w Lwówku Śląskim, których zadaniem będzie zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz ewentualna pomoc w neutralizacji wycieków.

 

 

Policjanci apelują o rozsądek.

Pamiętajmy że, padający deszcz powoduje, że droga jest śliska czyli droga hamowania auta znacząco się wydłuża. Wtedy kierujący nie zdąży natychmiast zatrzymać samochód. Ponadto towarzysząca opadom śliska nawierzchnia jezdni sprzyja stłuczkom i potrąceniom. Nieważne czy jedziemy samochodem, rowerem czy też idziemy, zawsze jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo. Podczas opadów deszczu, piesi powinni szczególnie uważać. W sytuacji gdy samochód uderzy w pieszego to on odniesie największe obrażenia. – przypominają lwóweccy policjanci.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here