Kolejny nadajnik P4 stanie w regionie

5
1833
wieża telekomunikacyjna nadajnik

Stacja bazowa telefonii komórkowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym zasilaniem w energię elektryczną ma się wkrótce pojawić w naszym powiecie.

 

Stacje bazowe telefonii komórkowej

Na terenie Polski mamy blisko 40 tysięcy stacji bazowych telefonii komórkowej. Tylko na terenie Dolnego Śląska takich stacji jest 3111. Najwięcej należy do T- Mobile Polska – 888, Orange Polska – 883, P4 – 700 i Polkomtel – 640. Te dane jednak bardzo szybko się zmieniają. Operatorzy stale zwiększają ilość nadajników. Na rynek wchodzą także nowsze rozwiązania.

Rozmieszczenie stacji bazowych ale także i nadajników DVB-T na terenie całego kraju możecie sprawdzić tutaj.

Stacja bazowa P-4 Gryfów Śląski – Ubocze

Wszczęte zostało postępowanie administracyjne w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym zasilaniem w energię elektryczną w granicach działki nr 922/10, obręb ew. Ubocze, gmina Gryfów Śląski. Stosowne obwieszczenie w tej sprawie wydał burmistrz Gryfowa Śląskiego.

Do 17 września strony postępowania mogą zapoznać się z dokumentacją, wypowiedzieć w sprawie, czy złożyć istotne wnioski dowodowe.

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here