Awaria Facebooka

2
1456

W środę 11 marca 2020 nastąpiła awaria Facebooka. Problemy z dostępem do jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych zaczęły się około południa. Co ciekawe problemy z dostępem do Facebooka zbiegły się w czasie z końcem konferencji, poinformowano o zawieszeniu zajęć w szkołach ze względu na walkę z pandemią koronawirusa CoVid-19.

 

Niektórzy użytkownicy mają problem z dostępem do witryny, inni nie mogą opublikować zdjęć na FB, jeszcze inni donoszą, że mają problem z wyświetlaniem się postów.

Problemy na bieżąco można śledzić poprzez witrynę: downdetector.pl na dostępnej tam mapie widzimy, iż nasz kraj został objęty „epidemią”, ale problemy z dostępem do fejsa mają nie tylko użytkownicy w naszym kraju, lecz niemal na całym świecie. Na chwilę obecną nie wiadomo, co jest ich przyczyną i kiedy wszystko wróci do normy.

2 KOMENTARZE

  1. W 2098 Facebook stanie się największym cmentarzem świata. Jeśli serwis drastycznie nie zmieni swej polityki, wtedy właśnie liczba kont osób zmarłych przewyższy żyjących.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here