Areszt dla sprawcy przemocy domowej, u którego ujawniono krzewy marihuany

7
1781

Decyzją sędziego 27-letni mieszkaniec Wlenia najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym. To środek zapobiegawczy zastosowany wobec mężczyzny podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną. Ponadto u mężczyzny w domu ujawniono krzewy konopi indyjskich.

 

 

Lwóweccy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wlenia podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Mężczyzna już wcześniej stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec żony za co był skazany.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili u 27- latka w domu krzewy konopi indyjskich w fazie wzrostu, które posadzone były w donicach na parapecie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Decyzją Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim wobec zatrzymanego mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

-/sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski/-

7 KOMENTARZE

  1. Ponoć w płóczkach mieszka taki silno ręki damski bokser który znęca się nad swoimi ofiarami psychol numer 1 ale pamiętaj psychopato że karma wraca i w pudle będą znęcać się nad tobą

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here