Areszt dla sprawców pobicia ze skutkiem śmiertelnym

8
3120

W jednym z mieszkań sprawcy przez około godzinę dotkliwie bili pokrzywdzonego Piotra M. kopiąc go po głowie i ciele, a także skacząc po jego klatce piersiowej i głowie. Mężczyzna został następnie wyniesiony na klatkę schodową. – tak całe zdarzenie opisuje portal Bolec.info

 

W komunikacie wydanym przez bolesławiecką policję czytamy:

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 2 osoby podejrzane o dokonanie pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sprawcy to kobieta i mężczyzna, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali 2 osoby podejrzane o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło 17 marca w jednym z mieszkań na terenie Bolesławca. Sprawcy to 43-letnia kobieta i 46-letni mężczyzna. Zatrzymani wspólnie dokonali pobicia mężczyzny. Pomimo interwencji służb medycznych pokrzywdzony zmarł.

Podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Dodatkowo kobieta odpowie jeszcze za kierowanie gróźb karalnych wobec innej osoby.

Sąd wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

8 KOMENTARZE

  1. Jap……e kto tą sprawę prowadzi ? To nie jest pobicie!!! 1h się znęcać,nie udzielić pomocy i porzucić to raczej morderstwo zaplanowane !!! Za nie umyślne jest 10 lat – przez godzinę mordować to raczej jest umyślne !!!!

  2. Natura pokazuje, że ludzi jest za dużo na świecie i tworzy coraz to ciekawsze wirusy, a my się cackamy z takim bydłem i zakłamujemy rzeczywiść udając że tego błazna i to tępe babsko 10 lat więzienia uczyni ludźmi???!
    NA ODSTRZAŁ I DO UTYLIZACJI Z NIMI. IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ.

  3. Popieram Antysędzia! Kwalifikację trzeba zmienić – bili żeby zabić. Mam nadzieję , że prokurator przygotuje odpowiedni akt oskarżenia. Żałuję , że nie ma kary śmierci bo chwasty trzeba wyrywać. A Tych dwoje to takie chwasty społeczne!!!!

  4. Zgadzam sie z wami pobicie s skutkiem śmiertelnym to jak kogoś uderzy się i nieszczęśliwie upadnie a nie jak kogoś się martretuje przez 1h czyn powiniem być jako brutalne znecanie z planowym doprawadzeniem do śmierci inaczej (egzekucja na innym czlowieku ) dożywocie

  5. Co? 10 lat? Przez godzine torturowany i nieumyślne spowodowane śmierci? Przecież to zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Człowiek umierał w okropnym bólu! To są jakieś jaja chyba.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here