Ad Hoc wygrywa półfinał. Jutro chłopaki powalczą w wielkim finale tygodnia

1
163

Sami o sobie piszą: „Jesteśmy tu tylko z doskoku”. To jednak nie do końca prawda, bo w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław zabawili wyjątkowo długo, co z pewnością cieszy nie tylko samych członków zespołu, ich najbliższych, ale także ich sympatyków, którzy oddawali na nich głosy.

Kilka minut przed godziną 12 w czwartek 29 maja br. na antenie Radia Wrocław usłyszeliśmy znakomitą nowinę. Pochodzący z naszych terenów zespół Ad Hoc zwyciężył w półfinałowej bitwie legnicką kapelę Metalion. Jak widać ich Ad Hoc’owy styl przypadł do gustu radiowym słuchaczom.

Zespół gra muzykę rockową. W jednym z wywiadów dla radia mówili, iż jest to muzyka rockowa, ale z przesłaniem. – Nawet jeżeli wszyscy cię skreślili w życiu, jesteś skreślony całkowicie, to zawsze jest nadzieja na to, że może być lepiej. – mówią i dodają: – Nasza muzyka jest odzwierciedleniem życia.

W skład zespołu Ad Hoc wchodzą:

Mateusz Czepczak mieszka w Sędzimirowie. Pracuje w firmie budowlanej. Po pracy lubi czytać i chodzić na spacery.
Michał Hallada pochodzi z Sokołowca. Pracuje w hurtowni z obuwiem. Gra w piłkę w drużynie Sokół Sokołowiec na pozycji bramkarza. Lubi oglądać Świat według Kiepskich.
Bartosz Szostak pochodzi z Radoniowa. Pracuje w fabryce. Podobnie jak Michał gra w piłkę.
Karol Kureła mieszka w Proboszczowie. Jest przedsiębiorcą. Do jego zainteresowań należy ogrodnictwo oraz gotowanie.

Jutro, to jest w w czwartek 29 maja Ad Hoc powalczy w finale tygodnia. Do zwycięstwa będą potrzebne pozytywne emocje, wsparcie i nasze głosy. Szczegóły podamy już jutro z rana.

1 KOMENTARZ

  1. Jutro tj. czwartek 30-05-2019 chłopaki będą walczyć ostatecznie w drugim półfinale o wejście do wielkiego finału, który odbędzie się 15-06-2019 w Radiu Wrocław!!! Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here