46- latek poszukiwany listem gończym w związku z uchylaniem się od alimentacji

0
1273
poszukiwany listem gończym Dariusz Sowiak

Lwóweccy policjanci poszukują 46- letniego mieszkańca gminy Lwówek Śląski w związku z uchylaniem się od alimentacji. Informacje o miejscu pobytu poszukiwanego można przekazać anonimowo.

 

Lwóweccy policjanci coraz chętniej korzystają z publikacji wizerunku osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, co przynosi imponujące rezultaty. Dzięki udostępnianiu zdjęć i danych w mediach społecznościowych, funkcjonariusze coraz częściej w bardzo krótkim czasie ustalają miejsce pobytu poszukiwanych. To w dużej mierze zasługa świadomości społeczeństwa, które przekazuje cenne informacje.

Obecnie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim poszukują Dariusza Sowiak, za którym Sąd Rejonowy w Bolesławcu wystawił list gończy.

– Dariusz Sowiak, lat 46, ostatnio zamieszkały w Chmielnie poszukiwany jest w związku z uchylaniem się od alimentacji. – wskazuje oficer prasowa lwóweckiej policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim pod numerem telefonu 47 87 35 223 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo do dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 47 87 35 200 lub 47 87 35 300.

– Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania. Zapewniamy anonimowość! – dodaje policjantka KPP w Lwówku Śląskim.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here