21- latek z powiatu lwóweckiego – seryjny złodziej katalizatorów

4
2230

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, który podejrzany jest o serię kradzieży katalizatorów. Przestępstw, których ma na koncie co najmniej 14 dopuścił się w Jeleniej Górze i na terenie powiatu karkonoskiego od marca do lipca br. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 13.000 zł. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o serię kradzieży katalizatorów.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany od 2 marca do 12 lipca br. dopuścił się w Jeleniej Górze i na terenie powiatu karkonoskiego serii kradzieży. Jego łupem padły katalizatory z pojazdów osobowych różnych marek oraz z pojazdu ciężarowego. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 13 tysięcy złotych. Policjanci ustalili, że 21-latek ma na koncie co najmniej 14 takich przestępstw. Okazało się, że kradł on również katalizatory w innych miastach Polski.

Policjanci prowadząc czynności w tych sprawach ustalili mężczyznę na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu, a także na podstawie zebranych informacji.

Teraz mieszkaniec powiatu lwóweckiego za kradzieże odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia.

-/podinsp. Edyta Bagrowska, KPP Jel. Góra/-

4 KOMENTARZE

 1. Podać pełne dane skur…..na, zdjęcie i adres zamieszkania aby sąsiedzi i mieszkańcy wiedzieli kiedy dzwonić na policję jak takiego regeneracja będzie widać na parkingu.

 2. Apel do Lwóweckiej Policji.Ostatnio na ul. Sobieskiego w Lwówku Śląskim spłoszono n/n mężczyznę, który podejrzanie zachowywał się w porze nocnej przy stojących na tej ulicy pojazdach. Na widok nadchodzącego mężczyzny zbiegł i dlatego zasadnym jest podejrzenie , że interesował się właśnie katalizatorem. Dobrze byłoby gdyby patrol policyjny czasami objechał tez ten teren.

 3. Katoliku!
  Oddaj życie za wiarę! (w domyśle: za posady biskupów). Po śmierci w nagrodę w niebie dostaniesz 72 butelki wódki “Ojczystej”! (nie mylić z 72-ma pięknookimi dziewicami, bo to dla muzułmanów).
  Katoliku!
  – A gdzie się podziewa twój chrześcijański bóg, kiedy ksiądz molestuje i gwałci małe dziecko? Co?
  Powiesz: – “Aa, bo bóg tak chciał”?
  W takim razie, chrzanić twoją religię i twego boga, na szczęście nieistniejącego.
  Tak, jak psa można wytresować do aportowania, tak też można WYTRESOWAĆ człowieka do wielbienia jakiegoś wariata (albo Jezusa albo Mahometa) z Bliskiego Wschodu. Trzeba tylko pranie mózgu rozpocząć od urodzenia.

 4. A moze by tak się zająć paserami. Przecież, ktoś ( skup złomu) te katalizatory od złodzieja kupuje. Nie wierzę, że w skupie nie wiedzą, że kupują od złodzieja skoro przychodzi do nich regularnie z takim ,, towarem,,

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here