20- latek uprawiał konopie indyjskie

18
2135
zdjęcie poglądowe - fot. policja

Skuteczne działania policjantów lwóweckiej Policji doprowadziły do zlikwidowania nielegalnej plantacji marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 krzaków oraz ponad 40 gram suszu konopi indyjskich. Uprawą zajmował się 20-latek z gminy Lwówek Śląski.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty nielegalnej uprawy środków odurzających oraz ich wytwarzania, do których się przyznał. Za popełnione czyny łącznie grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

Po raz kolejny dzięki czujności policjantów zajmujących się zwalczaniem narkotykowego procederu kolejne narkotyki nie trafią na czarny rynek.

 

-/ Policja Lwówek Śląski /-

18 KOMENTARZE

 1. Szkoda chłopaka, wiadomo że 8 nie dostanie jak pierwszy raz tylko zawiasy. Szkoda że u nas w kraju nie ma jeszcze legalizacji. Jak można zakazać to co naturalne i nazywać to narkotykiem?

 2. Fakt ze są jakieś skutki uboczne palenia, ale czysta trawa nie kropopiona dopkami nikomu tak naprawdę nie szkodzi.
  To jest narkotyk ” lekki ”
  Wiec naprawde nazywanie kogos kto pali ćpunem jest nie na miejscu.
  Lepiej zeby palili niz pili i zabijali jezdzili bili i nie wiadomo co jeszcze w upojeniu alkoholowym

 3. Najgorszym ścierwem na tej planecie jest alkohol, zwłaszcza wóda, po której spożyciu jest dokonywane 80% przestępstw. Ale pewien poziom (nie za wysoki) zapijaczenia społeczeństwa jest użyteczny dla władzy, bo alkohol otumania zwykłych ludzi. No i te ogromne wpływy z akcyzy, bez której budżet by padł!

 4. Wstyd dla policji… Ponizacie sie takimi akcjami. Ja rozumiem zlapac kogos kto twarde produkuje. Sam bym jeszcze kwiaty policji podesłal. Ale za ziolko? Za cos co Bóg nam dal w darze wy życie młodym niszczycie. Ja rozumiem prawo itd. Ale no kurde… 8 lat za ogrodnictwo? Po zdjeciach widac ze dla własnego użytku robil. Zasadzil jednego krzaczka to mu się rozlosly jak pokrzywy po deszczu…
  Kiedy czasy alkoholikow przeminą?

 5. Niestety ten spektakularny sukces policji odbije sie na calym zyciu mlodego czlowieka . Nie pochwalam , tego co robil , ale rozumiem . Moze po prostu nie chcial nabijac kiesy dilerom , a mlodosc rzadzi sie swoimi prawami . Jak czest pijany kierowca zabijajacy czlowiek na przejsciu dostaje 3 lata , a jak tu slusznie pisza yen bedzie mial zasrane papiery za ogrodnictwo . Czekamy teraz na akcje przeciwko LGBT.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here