W małej wiosce niedaleko Wlenia odbędzie się po raz trzeci piknik artystyczny pod nazwą FLOW LAND. To wyjątkowa w skali regionu impreza, której najważniejszymi elementami jest wystawa artystyczna, program jej towarzyszący oraz prezentacja lokalnych produktów.

 

Tegoroczny FLOW LAND odbędzie się 18 maja (sobota) w godzinach między 12:00 a 17:00 na terenie Gospodarstwa nr 13 w Tarczynie niedaleko Wlenia.

W programie znalazła się prezentacja nowej książki Anny Komsty pt. “Opowieści Stołu. Ze Wschodu na Zachód”. Pełna jest opowieści, anegdot i przepisów kulinarnych rodzin Kresowiaków, którzy po II wojnie światowej trafili na Dolny Śląsk, w okolice Wlenia

Na FLOW LAND zobaczymy również wystawę prac autorstwa młodych artystek – Małgorzaty Amarowicz oraz Sandry Rzeszutek, która zostanie przygotowana we współpracy z BWA w Jeleniej Górze w Domu nr 13.

Nie zabraknie również lokalnych inicjatyw ze swoimi stoiskami: Koło Gospodyń Wiejskich z Przeździedzy, Paczka Izerska czy Browar Dolina BoBRU. W czasie pikniku przedstawi się również organizator pikniku, czyli OP ENHEIM. Pełny program wydarzenia będzie dostępny już wkrótce na www.flowland.org.

Imprezie, jak co roku, przyświeca idea slow, dlatego też parking usytuowany zostanie na wyznaczonym do tego terenie, tuż przed wjazdem do Tarczyna.

Lwówecki.info jest patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

 

FLOW LAND – piknik artystyczny w Tarczynie
18 maja 2019 r.

 

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/298458454186260/
Oficjalna strona: www.flowland.org

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here