17- letnia Kamila odnaleziona martwa

29
2038

Mieszkająca w Rębiszowie koło Mirska 17-letnia Kamila w niedzielę wyszła z domu udając się do internatu szkolnego w Lubomierzu. Gdy okazało się, że do niego nie dotarła, wczoraj rozpoczęły się poszukiwania nastolatki.

 

Niestety, ziścił się najgorszy z możliwych scenariuszy. Kamilę odnaleziono martwą.

 

Okoliczności śmierci dziewczyny nie są na razie znane. Wyjaśniać to będą śledczy. Prokuratura na chwilę obecną nie udziela w tej sprawie żadnych informacji. Więcej będzie wiadomo po przeprowadzonej sekcji.

 

Nieoficjalnie mówi się o możliwym udziale osób trzecich, ale na chwilę obecną to jedna z hipotez.

29 KOMENTARZE

 1. Może warto zagłębić się w temat ? To już śmierć drugiej dziewczynki w tym roku i to z tej samej klasy. A może coś w szkole się dzieje ? …
  Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.

 2. A może nie w szkole tylko w domach, młodzieńczych miłością h. Co wiemy o naszych dzieciach tylko banalny, niby wszystko dobrze a w środku… Większość z tych dzieciaków ma takie problemy, że aż, Pr, ekichane w domach, większość z nich ma za sobą różne historie. Żal straszny żal…

  • MA PAN słuszna racje bo za jednego Ukraińca Unia Europejska płaci 30 tys, zl miesięcznie a polskie dziecko jest nic nie warte wiec lepiej przyjąć dziecko ukraińskie które nic prawie nie mówi po polsku ale ma się większe pobory i nie wystawianych 1 na półrocze chociaż ma w ciągu okresu 5.

 3. Ktoś napisał w końcu to co nikt głośno nie chce mowić….
  Obie dziewczyny z tej samej szkoły…..
  Obie mieszkały w internacie….
  Nie doszukujmy się patologii w domach rodzinnych podczas gdy dzieci przebywaja pod opieką “pseudo pedagogów “.
  Tam jest potrzebny dobry Pedagog, Psycholog i jeszcze kilka wykwalifikowanych nauczycieli….
  A nie same koligacje, znajomości i dobijanie sobie godzin do etatów…

  • Podejrzewany jest udział osób trzecich… Co ma z tym wspólnego internat czy szkoła. Może zanim takie głupoty zacznie się pisać, przydałoby się najpierw użyć mózgu. Nawet jeżeli okaże się, że nie było udziału nikogo innego to też warto poczekać zanim dojdzie się do takich wniosków. Może to dom rodzinny, środowisko, szkola, może jakaś tragedia. Nikt na razie nic nie wie, więc proponuję się zastanowić, to tragedia rodziny, ale też właśnie ludzi w szkole, w tym również wychowawców.

 4. Na szczęście Policja ma takie sposoby, wejścia i programy….że wcześniej czy później dojdzie po “nitce do kłębka”.
  Poczekajmy a wszystko “ujrzy światło dzienne “

 5. Na szczęście Policja ma takie sposoby, wejścia i programy….że wcześniej czy później dojdzie po “nitce do kłębka”.
  Poczekajmy a wszystko “ujrzy światło dzienne ”
  Wyrazy współczucia dla rodziny
  Straszna tragedia

 6. Wyrazy współczucia dla rodziny znaliśmy ciebie kamilo byłaś wspaniałą przyjaciółką byłaś dla nas ważna i za to bardzo tobie dziękujęemy wspoczywaj w spokoju

 7. Internat funkcjonuje super, wszystkie problemy jakie tam mają miejsce są wnoszone z rodzinnego domu. Często dla patologicznych rodzicow jest to dobra alternatywa aby pozbyć sie dziecka z domu i mieć spokój.

 8. W Lubomierzu dobra szkoła to była kiedyś ale nie teraz . Dawni konsekwentni nauczyciele, te czasy już nie wrócą . Nauczyciel nie może nic, a uczeń może wszystko no niestety takie czasy a będzie jeszcze gorzej .

 9. Dlaczego osądza się szkołę ? mnie zastanawia raczej fakt, że z Rębiszowa nie ma żadnego połączenia kolejowego, PKS, czy nawet Bus z Lubomierzem to jak wyszła z domu do internatu i co miała iść tam pieszo ? To gdzie w tej chwili byli rodzice ? Chyba każdy normalny rodzic zadbał by o bezpieczeństwo dziecka, a nie wystawił za drzwi i radź sobie jak umiesz !!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here