150 porcji narkotyków nie trafi na rynek

2
2152
zdjęcie poglądowe

Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli przy nim oraz w jego samochodzie narkotyki. Ponadto okazało się, że 31-latek ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Za posiadanie środków odurzających zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy i funkcjonariusz pionu prewencji z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Podczas nocnego patrolowania terenu gminy funkcjonariusze zauważyli na parkingu siedzącego w pojeździe mężczyznę. Okazało się, że jest to dobrze im znany mieszkaniec powiatu bolesławieckiego.

Podczas kontroli przy 31-latku policjanci znaleźli kilkadziesiąt porcji metamfetaminy. Podczas sprawdzania samochodu, w podłokietniku, policjanci znaleźli kolejne środki odurzające w postaci metamfetaminy i marihuany. Łącznie zabezpieczono ponad 150 porcji handlowych narkotyków.

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy w związku z wcześniej popełnionymi przestępstwami.

Za posiadanie środków odurzających podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

-/ asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec /-

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here