102 km/h w terenie zabudowanym

5
1359
Kontrola prędkości (lwówecki.info)

Lwóweccy policjanci zatrzymali kolejną osobę, której zatrzymali za przekroczenie prędkości prawo jazdy. Tym razem 37-letni mężczyzna kierując Volkswagenem w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość przekroczył o 52 km/h. Sprawca wykroczenia otrzymał mandat i 10 pkt karnych.

 

Wczoraj policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego w Mroczkowicach (gm. Mirsk) dostrzegli jadącego z dużą prędkością VW Transportera. Jego kierowca najwyraźniej zapomniał o obowiązujących przepisach, które powodują, że kiedy na obszarze zabudowanym przekroczona dopuszczalna prędkość jest większa niż 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na trzy miesiące.

Przeprowadzony przez mundurowych pomiar wskazał przekroczenie dozwolonej pięćdziesiątki o 52 km/h. Zatrzymany 27-letni mężczyzna utracił uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące i otrzymał mandat karny w wysokości 400 zł, a także 10 pkt karnych.

Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego, jak i pozostałych uczestników ruchu.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

5 KOMENTARZE

    • Hania jakie ma znaczenie ile ma lat ? Najważniejsze jest to, że ciebie usatysfakcjonuje czyjaś śmierć, bo w TWOIM miemaniu jadąc 100 km/h na prostym odcinku jest się czubem i demonem prędkości xD Całkiem zabawne jest to, że mógłby to być kierowca zawodowy/rajdowy, dla którego taka prędkości jest niczym i stwarza mniejsze zagrożenie niż 60 letnia Grażyna co sie boi poruszać pojazdem mechanicznym. Mogłaś się uczyć na sędziego to byś miała jakiekolwiek prawo oceniać ludzi, a tak to jesteś tylko stara, zawistną babą, która myśli, że jej zdanie ma jakiekolwiek znaczenie. Pozdrawiam ludzi z pasją do jazdy 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here