„Zyga” został trenerem Stelli Lubomierz

3
1064
Zygfryd Zyga Borkowski Gryfów Śląski

Nowym trenerem Stelli Lubomierz został Zygfryd Borkowski! Trener – legenda w naszym regionie ma za sobą tak bogatą karierę piłkarską i trenerską, że aby ją chociaż częściowo opisać zabrakłoby miejsca w tym artykule – poinformowały wczoraj wieczorem na profilu społecznościowym władze klubu.

 

Zygfryd „Zyga” Borkowski w ostatnich latach trenował piłkarzy Chmielanki Chmieleń oraz Gryfa Gryfów Śląski. Teraz zasiądzie na ławce trenerskiej w Lubomierzu.

Stella Lubomierz ma za sobą bardzo trudny okres. Po tym jak w ubiegłym roku z zespołu odeszła część graczy osłabiona drużyna odnotowywała na swoim koncie serię porażek. W efekcie we wrześniu 2019 roku grająca w klasie okręgowej Stella wycofała się z rozgrywek.

Na początku tego roku klubowicze wybrali nowy zarząd. „Nowym prezesem klubu został Mirosław Laskowski, funkcję vc-e prezesa pełnił będzie dotychczasowy prezes Tomasz Rak, a trzyosobowy skład zarządu uzupełnia Łukasz Laszczyński, który pełnił będzie funkcję sekretarza oraz koordynatora szkolenia grup młodzieżowych klubu.” – pisaliśmy w lutym 2020 roku.

Teraz, po zniesieniu znacznej części obostrzeń spowodowanych epidemią koronawirusa. Stella wraca na murawę a wraz z zawodnikami na boisko wraca Zygfryd Borkowski.

Przed nowym trenerem naszego klubu trudne zadanie odbudowy i reaktywowania drużyny seniorów Stelli, która to po wycofaniu z klasy okręgowej musi rozpoczynać zmagania od klasy “B” – nie kryją władze klubu, które trzymają kciuki za sukces. – Trenerowi życzymy sukcesów i satysfakcji z pracy w naszej Stelli !!!

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here