Życzenia dla strażaków od władz Powiatu Lwóweckiego

2
931

Z okazji Dnia Św. Floriana składamy wszystkim Strażakom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej serdeczne gratulacje i życzenia wraz z podziękowaniami za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków.

 

Dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w zadaniach chroniących życie, zdrowie i mienie ludzkie. Ten rok jest szczególnie trudny ze względu na panującą epidemię i suszę, przez co Wasza praca stała się jeszcze bardziej ciężka i wymagająca.

Składamy najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim pomyślności i zdrowia, jak najlepszych wyników w pracy i satysfakcji z wykonywanych zadań, a także powszechnego uznania ze strony społeczeństwa, o którego zdrowie, życie i bezpieczeństwo na co dzień walczycie.

Życzymy Wam również powodzenia i sukcesów w życiu osobistym i rodzinnym.

 

Życzenia składają w imieniu Zarządu Powiatu oraz Rady Powiatu Lwóweckiego Starosta Lwówecki Daniel Koko i Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Szczepańska.

2 KOMENTARZE

  1. Ja bym za zadne pieniadze tego nie robil . W koncy kot ma wlasciciela. Wszedl to i zejdzie , a jesli strazak moze sciagnac to i wlasciciel. Lub powinien za caly wyjazd zaplacic. To samo z osami itp . To powinny byc akcje platne.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here