Zrzutka na leczenie. Jest młoda, utalentowana i bardzo chora

2
3818

Monika Pietkiewicz jest młodą i bardzo utalentowaną osobą. Wychowuje wspaniałą córeczkę. Ale jest też bardzo chora i potrzebuje środków na leczenie.

 

 

Jesienią ubiegłego roku Monika Pietkiewicz wydała swój pierwszy tomik poezji. Jej wieczór autorski miał miejsce w ośrodku kultury w Olszynie. Kobieta mimo poważnych schorzeń stara się żyć normalnie, ale jak sama wskazuje, bez wsparcia, bez środków na leczenie liczy się z najgorszym.

W lecie ubiegłego roku u Moniki zdiagnozowano kolejne poważne schorzenia: endometriozę i adenomiozę.

„Zostało to potwierdzone w ubiegłym roku w lipcu, kiedy to ratowano mi życie na zapalenie otrzewnej i wyrostka robaczkowego. Okazało się, że za wszystkim kryje się zaawansowana endometrioza- głęboko naciekająca IV-tego stopnia, zrobiła spustoszenie w całym moim organizmie. Muszę poddać się bardzo radykalnej operacji- wysokiego ryzyka, która ma mi przywrócić normalne funkcjonowanie, a przede wszystkim uratować życie.

Niestety nacieki i guzy są tak głębokie, że zatykają światło jelita, w każdej chwili grozi mi niedrożność jelit i inne poważne powikłania, które mogą prowadzić do śmierci. Wszystkie nacieki, guzy, zrosty, powinny być usunięte, aby wróciło normalne funkcjonowanie organizmu.” – wyjaśnia Monika Pietkiewicz, która wskazuje, iż operacja musi odbyć się w trybie natychmiastowym, a taką usługę oferuje wyłącznie klinika prywatna – koszt 65.000 zł.

 

 

Koszt ten przerósł możliwości finansowe pani Moniki oraz jej bliskich. Z tego też powodu kobieta założyła zrzutkę i zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i finansowe wsparcie.

„Marzę aby wrócić w pełni sił do córeczki, z którą będę mogła kontynuować drogę – ŻYCIE, cieszyć się każdym dniem już bez bólu i bez ciągłych wizyt na pogotowiu w stanie półprzytomności. Bardzo chcę wrócić do zdrowia. Proszę o wsparcie mnie w uzyskaniu brakującej sumy.” – apeluje kobieta.

Wesprzeć Monikę Pietkiewicz można poprzez dokonanie dowolnej wpłaty na konto “Zrzutka.pl”, która nie pobiera prowizji od wpłat.

WPŁAĆ TERAZ

 

Wieczór autorski poezji Moniki Pietkiewicz. Gminny Ośrodek Kultury w Olszynie

zdjęcie: Gminny Ośrodek Kultury w Olszynie

2 KOMENTARZE

  1. Warto wiedziec, że taki zabieg mozna wykonac rowniez na NFZ. Nie jest łatwo znaleźć lekarza, który to zrobi dobrze ale jest to możliwe. Pani dr Milnerowicz-Nabzdyk ginekolog, operuje takie przypadki w Opolu na Oddziale Ginekologii Onkologicznej z rownie dobrym skutkiem. Kolejne znane nazwisko to dr Siekierski. Warto odnaleźć reportaż ,, Endometrioza jak z nią żyć,, występują tam Ci lekarze ktorych wymieniłam jak rowniez i Pan dr z Medicus Clinic z Wrocławia. Trzymam kciuki 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here