Znowu syf przy Sikorskiego

6
845
zdjęcie z 13 lipca. Ulica Sikorskiego w Lwówku Śląskim

Tan obrazek w Lwówku Śląskim stał się już niemal normą. Brudna, porozrzucana obok pojemnika odzież to bardzo częsty widok przy ulicy Sikorskiego.

 

Nie wszyscy mieszkańcy godzą się jednak z taką sytuacją. Pan Paweł zwraca uwagę, iż skoro ani właściciel pojemników, ani władze nie potrafią zadbać w tym miejscu o porządek, to może najlepiej – podobnie jak to miało miejsce przy ulicy Oświęcimskiej – zlikwidować te pojemniki w tym miejscu.

Co Wy na to? Czy wiedziecie jakieś rozwiązanie dla tego powtarzającego się problemu, który z pewnością nie powinien mieć miejsca?

6 KOMENTARZE

  1. w rynku też jest syf tylko lepiej zakamuflowany. i nie przeszkadza? od lat nie pamiętam żeby taki brud, jeszcze chyba zimowy piach, pozarastane chwastami chodniki i rozmaite odmiany roślin w ciągu budynków. brudne fontanny bez wody, kupa śmieci w tych ala kwietnikach. Hitem to ponownie jest klon wyrastający z piwnic ratusza ..I Liga . Burmistrz w zamian za wycięte drzewa koło Kruka znów sadzi w ratuszowych piwnicach. Czy Pan gminny rycerz przewodnik to widzi? codziennie wędruje na swój posterunek i siedzi w okrąglaku koło kibelka. czy tylko wietrzy się przy otwartym oknie?
    No i wizytówka przy drodze wojewódzkiej (przy dawnym kinie) chwasty juz mają chyba metr.

  2. Zbiorniki należą do PCK ale wina włodarzy? Śmieszno i smutno jacy żyją tu ludzie. Pan Paweł nie zadzwoni do Czerwonego Krzyża no bo po co lepiej ale zrobić aferę na cały powiat. Niejeden Janusz i Grażyna mają swoim podwórku i w domu ma jeszcze większy syf ale co tam też wina włodarzy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here