Znowu okradli Bahama Wake! Dajcie znać jeśli coś wiecie

4
1875
zdjęcie poglądowe

Zamiast muzyki i znakomitej zabawy na terenie żwirowni w Rakowicach Małych grasują tylko złodzieje, którzy pod osłoną nocy rozkradają pozostawiony majątek.

 

 

Mimo, iż obiekt już od dawna nie tętni życiem, to właściciele na żwirowni w Rakowicach Małych pozostawili tam spory majątek, który co rusz kusi złodziei. W ostatnich dniach znowu dali oni popis swych umiejętności.

„Po raz kolejny Bahama Wake został okradziony i zdewastowany. Po tym jak oczyścili nam kontenery tym razem padło na wyciąg, zostały skradzione liny i położony słup. Pomóżcie nam ich znaleźć.” – apelują w mediach społecznościowych właściciele Bahama Wake, którzy zapewniają, iż sprawa została zgłoszona na policję.

Ponadto właściciele Bahama Wake wyznaczyli nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawców i odnalezienie skradzionego sprzętu.

“Za pomoc w ich znalezieniu przewidziana nagroda pieniężna!” – napisali

Informacje można przekazywać anonimowo dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź do dyżurnego Komendy Poniatowej Policji w Lwówku Śląskim – 47 87 35 200

4 KOMENTARZE

  1. Jasne niech złodzieje będą górą, właściciel jest górą i rak ma zostać. Trzeba pomoc w schwytaniu tych co biorą nieswoje. Bo za chwilę wejdą do domu i co też mamy odpuścić?

  2. Nowy Burmistrz jak obiecał w swoich postulatach doprowadzi do ponownego działania Bahama. A przy okazji powstanie posterunek stały policji dla bezpieczeństwa….

  3. Bahama pewnie nie wróci bo musieliby działać zgodnie z przepisami imprez masowych na koncertach a to im nie na rękę. Ciekawe czy w sanepidzie mieli zgłoszenie, że lody tam robią na przykład….

    Wszystko wszystkim, ale po jakiegoś grzyba przepisy prawa są, żeby je stosować. I każdy powinien to robić. Bahama też

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here