Znamy program pikniku artystycznego FLOW LAND

0
201

W Tarczynie koło Wlenia już po raz trzeci odbędzie się FLOW LAND. Zapraszamy nie tylko na wystawę przygotowaną w Domu nr 13, ale także na prezentację lokalnych produktów i inicjatyw oraz prelekcje o historii i przyrodzie regionu.

Galeria BWA w Jeleniej Górze zaprezentuje wystawę pt. Zastane/kreowane dwóch artystek z regionu – Małgorzaty Amarowicz oraz Sandry Rzeszutek. OP ENHEIM przedstawi podczas pikniku swoją działalność i siedzibę, a także Tarczyn jako Letnią Rezydencję. Wśród zaproszonych gości znajdzie się Anna Komsta, która wprowadzi uczestników w historie zawarte w swojej książce o tradycjach kuchni kresowej – Opowieści Stołu. Ze Wschodu na Zachód. O tradycyjnych ogrodach przydomowych opowie Joanna Lityńska (Ogrody Lityńska), a o sposobie życia rzeki Bóbr usłyszymy od Pana Igora z Tartaku w Dolinie Bobru. Dowiemy się także więcej o idei stojącej za Paczką Izerską oraz wspólnie zawalczymy w rozgrywkach szachowych z nagrodami. Wszystkie dzieci zapraszamy do zabaw z animatorką w przestrzeni FLOW KIDS. Zwieńczeniem pikniku stanie się koncert śpiewu białego w wykonaniu Kasi Pakosy.

FLOW LAND stanie się okazją, by odprężyć się na pobliskiej łące i poznać regionalnych twórców oraz wytwórców, ponieważ na pikniku gościć będziemy m.in. Nagórze24 – szkółkę na zakwasie, Koło Gospodyń Wiejskich czy Kaszarnię Kamienne. W FLOW LAND weźmie również czynny udział Browar Dolina BoBRU, który zaprosi swoją opowieścią do spróbowania rzemieślniczego piwa.

Bądź FLOW! Odstaw samochód, wsiądź na rower lub wybierz się na spacer i poczuj prawdziwe FLOW. Imprezie, jak co roku, przyświeca idea slow, dlatego też parking usytuowany zostanie na wyznaczonym do tego terenie, tuż przed wjazdem do Tarczyna.

Wstęp na FLOW LAND jest bezpłatny.

FLOW LAND – 18 maja 2019 | 12.00 – 17.00| Tarczyn niedaleko Wlenia

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here