Znamy pierwsze gwiazdy tegorocznej Lawy

1
1162
LAWA. fot.: eLuban.pl

Grzegorz Hyży, Bad Boys Blue oraz Piękni i Młodzi wystąpią na Lawie 2020.

 

Od dwóch dekad główną imprezą muzyczną Lubania jest LAWA. Lubanianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości czekają na nią przez cały rok. Już dziś wiemy, że w lipcu na scenie amfiteatru zagoszczą wykonawcy, którzy powinni zadowolić i starszych, i młodszych. Co więcej, w tym roku, na okrągłych, bo już dwudziestych urodzinach wydarzenia pojawi się zagraniczny akcent.

W piątek 3 lipca, usłyszymy największe hity Grzegorza Hyżego (z zespołem). „O Pani!”, „Noc i Dzień” czy „Pusty dom” to tylko kilka spośród utworów, którymi wykonawca zasłynął w muzycznym świecie.

W sobotę (4.07) zrobi się bardziej tanecznie. Mieszkańców miasta pamiętających przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych pozytywnie zaskoczy egzotyczny akcent LAWY. Będzie nim występ Bad Boys Blue. “You’re a Woman”, “I Wanna Hear Your Heartbeat Sunday Girl”, “Come Back And Stay” po dziś dzień nuci wiele osób, a lipcowa impreza będzie okazją do wspólnego śpiewu.

Następnie rozgrzaną publiczność porwie disco polo. „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” czy „Jedno słowo” to piosenki mające kilkadziesiąt milionów odsłon na YouTube. Hity zespołu Piękni i Młodzi słychać na większości rodzinnych imprez. Bez wątpienia zapewnią też świetną zabawę uczestnikom tegorocznej LAWY.

O tym, kto jeszcze pojawi się na scenie lubańskiego amfiteatru, dowiemy się wkrótce. Nadal trwają rozmowy i ustalenia.

 

-/ ŁCR /-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here