Zmiana w Dyrekcji Wód Polskich Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim

9
3557
Danuta Dobrucka Zastępca Dyrektora RZGW Wody Polskie w Lwówku Śląskim (fot.: PGW Wody Polskie Wrocław)

Danuta Dobrucka, dotychczas zajmująca stanowisko Kierownika Nadzoru Wodnego w Lwówku Śląskim, została nową Zastępczynią Dyrektora Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim. Nowe obowiązki pełni od 1 listopada 2023 roku.

 

 

Danuta Dobrucka z wykształcenia jest magistrem inżynierem. W 2012 ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, Kierunek Inżynieria Środowiska w specjalności inżynieria sanitarna, wodna i melioracyjna.

Z gospodarką wodną zawodowo związana od 2009 roku. Do końca 2017 roku jako pracownica Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu, Oddział w Lwówku Śląskim. Od stycznia 2018 roku, wraz z powołaniem do życia Wód Polskich, w strukturach naszego gospodarstwa na stanowisku Kierownika Nadzoru Wodnego w Lwówku Śląskim.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte umiejętności, posiadana wiedza na temat prawa wodnego i zarządzania problemami dorzecza rzek Bóbr czy Kwisy z pewnością pomogą we wzorowym wypełnianiu nowych obowiązków i zadań w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie.” – wskazuje Dyrektor RZGW we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku, po tym jak z Wód Polskich Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim odeszła poprzednia pani dyrektor, nowym Dyrektorem w Lwówku Śląskim został Dariusz Konarski, wcześniej pełniący funkcję zastępcy dyrektora tej jednostki, podlegającej bezpośrednio Regionalnemu Zarządowi Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Od tego czasu na stanowisku zastępcy pozostawał wakat.

9 KOMENTARZE

    • a co w tym dziwnego, to jak w naszym polskim powiedzeniu „koryto jest to samo, tylko świnie się zmieniają”! wszędzie jest tak samo, poza tym główny dyrektor dalej nie cofnął pozwolenia na swieradow, każdy udaje że jest super.
      ja nie oceniam z góry, życzę nowej Pani Dyrektor sukcesów i powodzenia, aby nie powielać błędów poprzedniczki rodem z komuny

  1. no w końcu osoba z wykształceniem idealnym na stanowisko, zostaje pytanie jak z wykorzystywaniem wiedzy w praktyce? jak wiemy dzisiaj papier to nie wszystko, żadna sztuka go zdobyć
    powodzenia trzymam kciuki

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here