Zmiana organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim

0
2724
zdjęcie poglądowe, fot. Lwówecki.info

Starosta lwówecki informuje, iż w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, od dnia 16 marca 2020 r. następuje zmiana w zakresie obsługi klientów Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Wszystkie sprawy będziecie mogli Państwo załatwić na podstawie pisemnych wniosków składanych wyłącznie w Biurze Obsługi Interesanta (pokój nr 1 – główne wejście do budynku – od strony ul. Szpitalnej), które będzie pełniło funkcję tymczasowego sekretariatu. O załatwieniu Waszej sprawy zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową lub telefonicznie, a dokumenty będą do odbioru również w Biurze Obsługi Interesanta.

Apelujemy do Państwa, abyście ograniczyli wizyty bezpośrednie w Starostwie, a sprawy załatwiali za pośrednictwem:

• kontaktu telefonicznego
• poczty elektronicznej
• systemu ePUAP

Urzędnicy Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim dołożą wszelkich starań, by Państwa sprawy załatwiane były bez zbędnej zwłoki. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

 

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI

Uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o zdrowie mieszkańców powiatu, rejestracja pojazdów w okresie od 16.03.2020 r. do 27.03.2020 r. nie będzie dokonywana.

W dziale rejestracji pojazdów będą załatwiane tylko sprawy związane z wydaniem stałego dowodu rejestracyjnego, adnotacji w dowodzie rejestracyjnym i zgłoszeniem sprzedaży.
Jednocześnie wyjaśniamy, iż kary pieniężne dotyczące rejestracji pojazdów za w/w okres nie będą naliczane.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

-/ Powiat Lwówecki /-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here