Złodziejska szajka nadal grasuje w regionie. Wideo

3
3733

Złodzieje grasują w już w biały dzień. Ich zuchwałość i poczucie bezkarności sięga zenitu.

 

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o próbie włamania do jednej z posesji na terenie Nielestna. Sprawa została zgłoszona policji, która wszczęła postępowanie.

Dwa dni później najprawdopodobniej ci sami osobnicy po raz drugi dostali się na teren tej samej posesji. Tym razem nie próbowali włamywać się do budynku – poprzednim razem spłoszył ich alarm – teraz zabrali znajdujące się na podwórzu materiały budowlane o wartości kilku tysięcy złotych.

Niestety to nie pierwsze tego typu zdarzenie w ostatnich miesiącach. Z jednej strony mamy coraz bardziej bezczelnych, grasujących w poczuciu bezkarności złodziei, z drugiej zdesperowanych mieszkańców broniących swojej własności. Oby nie doszło do nieszczęścia.

Na tym nie koniec. W niedzielę w biały dzień doszło do kolejnej próby kradzieży. Złodzieje rozcięli siatkę i dostali się na teren kolejnego gospodarstwa. Spłoszeni przez gospodarzy bynajmniej nie uciekli, ale przyjechali w pobliże wcześniej okradzionego budynku. Gdy zobaczyli właścicieli oddalili się w kierunku Wlenia przejeżdżając obok zaalarmowanych podejrzanym zachowaniem mieszkańców Nielestna.

Jeżeli rozpoznajecie państwo samochód widoczny na zdjęciu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lwówku Śląskim.

-/Andrzej Jaśkiewicz, wleninfo.pl/-

3 KOMENTARZE

    • Passat B5 zawsze jest najbardziej podejrzany, bo kto może jechać Passatem? Każdy. Dlatego wjedziesz w B5 na Lwówek lub Gryfów nocą i non toper masz kontrolę. Wjedziesz B6 i masz spokój.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here