Złodzieje w akcji. Pomóż odnaleźć skradzione rzeczy

7
1650
zdjęcia poszkodowanego

Do kradzieży doszło na jednej z działek na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wyzwolenie” w Lwówku Śląskim.

 

Wprawdzie poszkodowanemu trudno jednoznacznie wskazać datę kradzieży, liczy jednak, iż znajdą się osoby, które pomogą mu w odnalezieniu skradzionych z działki narzędzi.

Do kradzieży doszło na jednej z działek na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wyzwolenie” w Lwówku Śląskim.

Złodzieje po włamaniu do altanki skradli z niej podkaszarkę Parkside, pompa wody oraz agregat 2.5 KW.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu skradzionych rzeczy proszę kierować na policję pod numer 112 lub bezpośrednio do poszkodowanego, który zapewnia pełną anonimowość – tel.: 722057148

7 KOMENTARZE

  1. Wiecie co myślę o rządzących nami nieudacznikach,populistach,demagogach? Wykropkuję tylko …………………………………………………………………………………………….. a resztę domyślcie się. Dziś dowiedziałem się,że po szczepieniu w Medwicie 23 lutego Pfajzerem drugą dawkę na karteczce pisze mam otrzymać 16 marca a ci …………………………………………………………………………………………… przesuwają mi termin na gdzieś w połowie kwietnia.A jeszcze pomrukują,ze będą szczepić jak madziar orbanowski szczepionką chińską. Ręce opadają i krew się burzy.Czy ich rządy to kara Boża dla Polski?

    • Właśnie o tym piszę,o złodziejach!!! W moim przypadku o najważniejszych i najwyższych w kraju złodziejach mojego czasu międzyszczepionkowego!!! Hańba!!! A tak dbają o nas,a tak dają wszelakie deputaty+ z własnych ich pieniędzy z ich portfeli!!! Kiedy to w końcu ludzie zrozumieją,że to są……………………………………………………………………………………………………………………………………………………!!!

  2. Kto mądry zostawia takie przedmioty na działce i to nie wiadomo na jak długi okres czasu. Ponadto, sama nazwa WYZWOLENIE doprowadziła, do tego, że złodziej WYZWOLIŁ właściciela z posiadania tych rzeczy…. Ha ha

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here