Złodzieje są coraz bardziej zuchwali

15
330

Od kilku dni jedną z częściej docierających do nas informacji są te o kradzieżach w regionie. Złodzieje mają dobre rozpoznanie i są coraz bardziej zuchwali.

Witam można by było ostrzec mieszkańców powiatu przed złodziejami. zeszłej nocy okradli dom w Dłużcu (dom poniemiecki w remoncie) 2 tygodnie temu także w Dłużcu została okradziona budowa z narzędzi budowlanych, a także materiałów wykończeniowych, umywalek. Także w Przeździedzy został skradziony ciągniczek kosiarka. Proszę o dodanie informacji, by ludzie byli świadomi, że mogą paść ofiarą kradzieży – zwraca się z prośbą jeden z czytelników.

Witam, chciałam bym poprosić o informację dla mieszkańców wiosek gminy Lubomierz. Od paru dni w godzinach nocnych grasuje złodziej, włamuje się do aut, komórek bierze wszystko … – pisze kolejna z czytelniczek.

W bloku przy Emilii Plater w Lwówku Śląskim okradli piwnice. Wynieśli wszystko, co miało wartość. – informuje mieszkanka Lwówka Śląskiego, która dodaje, iż podobne zdarzenie miało miejsce przy ulicy Morcinka.

To informacje od Was, czytelników Lwówecki.info z ostatnich czterech dni. Nie pozostaje nam nic innego jak ostrzec przed złodziejami i zaapelować o jak najlepsze zabezpieczenie cennych rzeczy.

15 KOMENTARZE

  1. Wakaty, wakaty i jeszcze raz wakaty. Kupujmy kolejne wozy strażackie za setki tysięcy zlotych a mamy chyba straż pożarną państwową. Proponuje zrobić wyliczenia ile samorządy wydają na straż i ile wydają na Policję.

  2. Znowu wawer ze swoją ekipą. Za robotę sie weźcie pasożyty A nie okradacie ludzi co kupili za pieniądze zarobione własnymi rękami. Obciąć ręce takim zlodzieją jak wawer i spółka

  3. Wszystko dla tego że policja olewa temat. U nas jak okradli to policja nawet odcisków nie wziela bo po co? Jeszcze by musieli ukarac zlodzieja a to chyba zabronione w tym kraju. A zlodziejaszek już na pewno był spisywany wiec jak by sprawdzili to by udowodnili kto to. Zamiast tego usłyszeliśmy że trzeba bylo se pilnowac samemu i złapać złodzieja na goracym uczynku za rękę. Przepraszam bardzo ale jak ktoś cały dzien ciezko pracuje to w nocy potrzebuje snu. A plicja jest od tego zeby łapać zlodziei zwlaszcza że czasem sami dobrze wiedzą kto kradnie.

  4. Wszyscy się tu wypowiadający mają tu racje, Policja ma obowiązek, złapać, zatrzymać i udowodnić winę od tego są. Dlatego polecam zapoznać się z kosztami wykonania badań daktyloskopijnych, sprawdzić ile kosztuje wykorzystanie specjalistycznego sprzętu czy pozyskania opinii specjalistów biegłych itp.. Dlatego dołączam się do poprzednika i zadaję pytanie ile nasze gminy wydają pieniędzy na staż pożarną a ile na policję???? Proszę o zestawienie.

  5. Zadaniem Gmin nie jest utrzymywanie policji. A takie głupkowate opinie o kosztach tylko zachęcają złodziei do działalności, bo przecież policji nie będzie stać, żeby ich łapać ? Zastanów się kolego zanim coś napiszesz. Jak patrzę na “sukcesy” lwóweckiej policji to coraz bardziej widzę, że odstaje od Polskiej Policji.

    • Oby tak nie było, że nie bedzie stać. Oby było stać na 200 Policjantów w naszym powiecie, a nie jak obe nie okolo 100. Choć mam wrażenie, że wtedy były by komentarze, że po co tylu, tylko kawę piją itp.. przyzam też, że przepisy są swietne, mianowicie mamy Państwową Straż Pożarna a gminy promują mino to kasę w OSP, jeśli chodzi o Policję to wiadomo jest jak jest. Jak dbasz tak masz, jak to mowia

  6. Na szczęście czasy “ochotniczej policji” już minęły i cvhyba poza Tobą kolego nikt za nimi nie tęskni. Dokładniej nazwywało się to ORMO Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej

  7. Przykład idzie z góry. Rząd zaj..brał pracę, a młodzi z czegoś muszą żyć. Na zachodzie się cieszą, dają “polizać” dobrobyt przez ekran smartfona i miejsce w korporacji za 2tys zł.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here