Złodzieje okradli pałac

8
3345

Złodzieje robią się coraz bardziej bezczelni i niebezpieczni. Łupem bandytów padł zabytkowy zegar oraz spawarka. Działania oprychów uwiecznił monitoring.

 

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę w Pałacu we Wleniu. Łupem bandytów padł m.in. zabytkowy zegar oraz spawarka.

Na powiększeniach filmu z monitoringu widać, że jeden ze sprawców trzyma w ręku przedmiot mogący służyć do zadawania ciosów. W dalszej części film jest dobrej jakości, a sylwetki ubiór oraz zachowanie sprawców dosyć charakterystyczne. Wyraźnie widać, że większy osobnik ma brodę, jest dość wysoki i barczysty. Mniejszy raczej wykonuje polecenia.

Większy ze sprawców ma brodę, charakterystyczne spodnie dresowe z paskami i kurtkę z logiem na lewym rękawie. Jest raczej wysoki i dobrze zbudowany, lekko przygarbiony w reku trzyma przedmiot mogący służyć do zadawania ciosów.

Jeżeli rozpoznajecie państwo osoby na zamieszczonym filmie, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lwówku Śląskim. 47 87 35 200

Dla takiego zachowania i dla takich ludzi nie powinno być pobłażania i tolerancji. Pamiętajmy, że każdy z nas może stać się ofiarą przestępców, którzy w poczuciu bezkarności stają się coraz bardziej niebezpieczni.

-/ Andrzej Jaśkiewicz, wleninfo.pl /-

8 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here