Złodziej z Mirska na gościnnych występach

0
188
Zarzut kradzieży torebki damskiej z zawartością dowodu osobistego, pieniędzy i karty bankomatowej otrzymał 31- latek mieszkaniec gminy Mirsk. Okazało się, że mężczyzna w przeszłości był już karany za przestępstwa, dlatego teraz odpowie w warunkach tzw. ” recydywy ” i może mu grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło w sobotę 09 marca bieżącego roku na klatce schodowej budynku mieszkalnego w gminie Olszyna. Pokrzywdzona na chwilę odstawiła na podłogę torebkę aby otworzyć drzwi do mieszkania. Kiedy się odwróciła zauważyła jak znany jej z widzenia mężczyzna kradnie ją. Kobieta o zaistniałym incydencie natychmiast powiadomiła olszyńskich policjantów.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Olszynie już 11 marca bieżącego roku zatrzymali 31- letniego mężczyznę mieszkańca gminy Mirsk. Podejrzany widząc patrol policji zaczął uciekać w stronę ogródków działkowych, gdzie tam został obezwładniony i zatrzymany. Następnie przedstawiono mu zarzut kradzieży. Ponadto okazało się, że w przeszłości był on już karany za przestępstwa, dlatego teraz odpowie w warunkach tzw. „recydywy” i może mu grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności. Policjanci nadal ustalają, gdzie znajdują się dokumenty kobiety, które jak wynika z ustaleń zostały wyrzucone przez sprawcę kradzieży.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here