Zima wróciła do Karkonoszy. Czołowe zderzenie pojazdów na Zakręcie Śmierci

3
978

Zima powróciła do Karkonoszy. Drogi są zaśnieżone, opady śniegu w nocy pojawiały się niczym podczas zimy w grudniu. Na drogach jest mnóstwo śniegu, a co za tym idzie warunki do jazdy są trudne. Na Zakręcie Śmierci doszło dziś do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.

 

Droga ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa-Zdroju była dziś pokryta grubą warstwą śniegu, a pod nią w niektórych momentach pojawiał się lód. To prawdopodobnie miało wpływ na zderzenie dwóch pojazdów na Zakręcie Śmierci. Kierujący samochodem osobowym marki BMW jadąc od Świeradowa w stronę Szklarskiej Poręby nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i w zakręcie prześlizgnął się na drugi pas ruchu w stronę Świeradowa i uderzył w prawidłowo poruszający się samochód osobowy marki Chevrolet. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy z OSP Szklarska Poręba, a po chwili dojechały dwie jednostki straży pożarnej z JRG1 w Jeleniej Górze. Na miejscu zdarzenia była również policja.

Tak droga ze Świeradowa- Zdroju do Szklarskiej Poręby wyglądała dziś rano

-/24jgora.pl/Karkonoski Park Narodowy/-

3 KOMENTARZE

 1. Czy to może jakiś lwówecki bezmózgowiec – jakich coraz więcej w samochodach BMW i Audi na terenie jeleniogórskiej strefy ujeżdżania? Coraz więcej na drogach spotyka sie tych ujeżdżaczy w tych markach – oni po prostu jechać za kim nie potrafią. Muszą się na drodze pokazać… Klub tych kretynów jest coraz liczniejszy.

  • Tablice DJ , także nie lwówecki raczej.
   Bardziej zastanawia fakt ,że gosc z tych regionów a był na wielosezonowych 🙂
   Tył napęd + wielosezonowe na mokrym śniegu (byłem ma miejscu zdarzenia 😉 )temp. +2C i efekt gotowy.

   Do tego odcinka drogi (Świeradów- Szklarska) trzeba mieć szacunek, trasa fajna , zakręty też ale bywają zdradzieckie.

  • DJ to styl żecia.

   Debil J-b-ęty to rozwinięcie rejestracji. Jak jelenia przyjedzie gdzieś, gdzie nie ma świateł na krzyżówkach to nie ma pojęcia kto kiedy ma jechać, takie to jełopy za kółkiem.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here