Zderzenie wozów amerykańskiej armii przewożących pociski artyleryjskie

2
1682

Bardzo ważna informacja dla kierowców jadących do Wrocławia! Autostrada A4 prawdopodobnie zostanie zamknięta w obu kierunkach po zderzeniu wozów amerykańskiej armii przewożących materiały wybuchowe i pociski artyleryjskie.

 

 

Na 129 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia, czyli pomiędzy Kostomłotami a zjazdem na Kąty Wrocławskie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem wozów armii amerykańskiej przewożących materiały wybuchowe, w tym pociski artyleryjskie. Poszkodowanym został amerykański żołnierz, lecz na tą chwilę nieznany jest jego stan zdrowia.

Z racji faktu, że pojazdy przewoziły materiały wybuchowe, autostrada na czas przeładunku towarów zostanie prawdopodobnie w dwóch kierunkach zamknięta, a czas utrudnień nie jest bliżej znany. To bardzo ważna informacja dla kierowców wybierających się dzisiaj w podróż w stronę Wrocławia autostradą A4.

Na miejscu zjawiła się już pomoc drogowa z Wrocławia oraz Pomoc Drogowa AD-POL.

W miejscu zdarzenia są liczne plamy oleju, ponieważ amerykańskie wozy znane są z ogromnych silników, które mieszczą w sobie równie ogromną ilość oleju silnikowego i innych płynów eksploatacyjnych. Uprzątnięcie fragmentu autostrady po zderzeniu łącznie trzech samochodów ciężarowych, w czym dwóch wozów amerykańskiej armii może trwać wiele godzin.

Kierowcy, warto omijać to miejsce.

-/24jgora.pl/-

2 KOMENTARZE

  1. Żołnierzu baczność k..a zameldujcie co z…ście żołnierzu! Ja was dojadę na kompanii, sracz będzie się świecił jak psu jaja a rejony będą się wam śniły po wyjściu do cywila, tu nie będziecie mieli czasu na spanie. Spocznij k…a, s…j sprzątać ten burdel !

  2. Bardzo dobrze. Niech swoje wojny prowadzą u siebie, nie ciągle u innych. Irak, Libia, Syria, Ukraina, Afganistan… Wszędzie ich pełno. Ilu już niewinnych ludzi cierpi przez ich wojny? USA to największe zło tego świata.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here