Zderzenie SUV-a z busem

4
5095

Sześć osób, w tym dwoje dzieci brało udział w zdarzeniu, do którego doszło tuż przed godziną 12 w czwartek, 9 lipca w Przecznicy koło przystanku.

 

Z wstępnych informacji wynika, iż z nieustalonych przyczyn zderzyły się tam dwa samochody – SUV i bus. Autami podróżowało łączni 6 osób, w tym dwoje dzieci.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim zadysponował cztery zastępy strażaków, w tym dwa zastępy z JGR w Lwówku Śląski, OSP KSRG Rębiszów i OSP Przecznica a także zespół ratownictwa medycznego.

Na szczęście obrażenia osób biorących udział w zdarzeniu okazały się niegroźne. Poszkodowani zostali zaopatrzeni przez ZRM.

Rolą strażaków oprócz zabezpieczenia miejsca i udzielenia poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej było także usunięcie z jezdni płynów, które wyciekły z rozbitych aut.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie policja.

 

-/ zdjęcia: OSP Przecznica, OSP KSRG Rębiszów /-

4 KOMENTARZE

  1. Spotkali się dwaj koledzy z jednej fabryki. A jaka jest przyczyna? Zapewne jeden musiał ściąć zakręt i jak widać po śladach od początku hamowania, nie był to ten zielony.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here