WOŚP gra w Lubomierzu

0
1163

Wprawdzie w Lubomierzu nie ma w tym roku sztabu WOŚP, ale Sami Swoi dzięki zaangażowaniu grupy mieszkańców i wsparciu gryfowskiego sztabu grają z Orkiestrą.

 

 

29 stycznia 2023 roku, tego dnia wypada 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak wyjaśnia Michał Pater:

W tym roku, dzięki uprzejmości Sztabu 936 z Gryfowa Śląskiego, w Muzeum Kargula i Pawlaka została ustawiona puszka stacjonarna, z której dochód zasili konto 31 Finału WOŚP. W samą niedzielę nie zabraknie emocji na lubomierskim rynku.

Startujemy już o 13.15. Na początek rozgrzeje Was roztańczona młodzież z ekipy BANG BANG KIDS. Wysłuchacie wspaniałego recitalu w wykonaniu solistki Kariny Semków oraz dwóch rockowych koncertów! Zagrają: ANCYMONIUM I CHAPTER ONE. Dla tych, którzy wytrwają z nami do końca, czeka muzyczna niespodzianka z zespołem BOLERO. Przez cały dzień będziecie mogli zasilić baterie na stoisku OSP Lubomierz, tam czekać na Was będzie grzaniec i grill.

O godzinie 15.00, na Lubomierskim rynku wystąpi Zespół Dan-sing Band. W specjalnym programie „Przeżyjmy to jeszcze raz – GIGANCI POLSKIEGO ROCKA”. Usłyszymy covery największych rockowych hitów. Szalone trio zawodowych muzyków, pełnych pasji i pozytywnej energii grające same przeboje muzyki polskiej i zagranicznej.” – tłumaczy Michał Pater, który zaprasza do wspólnej zabawy i pomagania.

 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here