Zderzenie dwóch samochodów przy stacji paliw. Kobieta trafiła do szpitala

4
2673

W sobotnie popołudnie na jednej z głównych skrzyżowań w Lwówku Śląskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu policja, straż pożarna i pogotowie.

 

 

Do zderzenia pojazdów doszło kilkanaście minut przed godziną 14. Na skrzyżowaniu ulic Jaśkiewicza i Betleja w Lwówku Śląskim, tuż przy stacji paliw.

Na miejsce natychmiast dysponowano zastęp strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, którzy odłączyli akumulatory z rozbitych pojazdów. Na miejsce dysponowano również zespół ratownictwa medycznego oraz patrol lwóweckiej policji, który wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Z relacji świądów zdarzenia wynika, iż kierujący Renault jadąc od strony Złotoryi wyjechał na skrzyżowaniu na wprost jakby chciał wjechać na stację paliw i zderzył się z jadącym ulicą Jaśkiewicza od strony Bolesławca Oplem.

Lwóweccy policjanci ustalili, iż faktycznie kierujący Renault 29- letni mieszkaniec powiatu legnickiego jadący od strony Złotoryi chcąc sobie skrócić drogę na stację paliw wyjechał na wprost i wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo Oplem kierowcy zamieszkałemu również na terenie powiatu legnickiego a pochodzącemu z Ukrainy.

 

 

W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba – kobieta w ciąży trafiła do szpitala.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here