Zatrzymany za zabicie kota, którym rzucał o asfalt i znaki drogowe

6
1263

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił ze szczególnym okrucieństwem kota. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Jeleniej Górze. Mężczyzna rzucał kotem o asfalt oraz uderzał nim w znaki drogowe, a następnie martwe zwierzę wyrzucił do stawu. Świadkowe okrutnego zachowania mężczyzny powiadomili policję. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 35-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o zabicie kota ze szczególnym okrucieństwem.

19 grudnia 2020 roku, około godziny 18.00 policjanci zostali powiadomieni o znęcaniu się mężczyzny nad kotem. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w mieście.

Na miejscu funkcjonariusze zastali świadków zdarzenia, którzy poinformowali, że mężczyzna, który zabił kota najpierw uderzał nim o asfalt i znaki drogowe, a na następnie martwe zwierzę wyrzucił do stawu. Opisali oni również mężczyznę, podejrzewanego o popełnienie tego czynu.

Policjanci ruszyli na jego poszukiwanie. Kilka ulic dalej go zatrzymali. Okazał się nim 35-letni jeleniogórzanin.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za zabicie zwierzęcia za szczególnym okrucieństwem za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

-/podinspektor Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra /-

6 KOMENTARZE

  1. Zwyrodnialec, takich tylko zamykać i zrobić z tego faktu pokazówkę , żeby kolejny zwyrodnialec wiedział co grozi za znęcanie się nad zwierzętami. To jest tragedia co się z ludźmi porobiło, coraz częściej słyszy się o takich psycholach . Proszę poinformować jaką poniesie karę.

  2. No, niech by ten zwyrodnialec w moje ręce trafił!!! Na takiego to szkoda i celi i wyżywienia!! Może surowa kara powstrzyma też innych takich “bohaterów”. Brak mi słów, bo bym nabluzgała chyba…..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here