Zatrzymali złodzieja i odzyskali rower

5
1228

Policjanci z Gryfowa Śląskiego zatrzymali 42–letniego mężczyznę, podejrzanego o włamanie się do pomieszczenia gospodarczego i kradzież roweru o wartości 2000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali jednoślad, a mężczyzna usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Jak ustalili policjanci z Gryfowa Śl. do kradzieży jednośladu oraz innych rzeczy m.in. elektronarzędzi doszło w nocy 25/26 maja br. w Mirsku po uprzednim włamaniu się do pomieszczenia gospodarczego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim bardzo szybko ustali, kto jest sprawcą tej kradzieży i zatrzymali 42–letniego mieszkańca Mirska. Podejrzany przyznał się do przestępstwa. Policjanci odzyskali jednoślad, który trafił z powrotem do właściciela, a 42–latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

 

-/ st.post. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski /-

5 KOMENTARZE

  1. Zgadza się, jak ktoś wie, kto to ukradł, niech napisze. Powinno się publicznie informować, po pierwsze by się wstydził o ile ten wstyd posiada a po drugie, by ludzie wiedzieli na kogo uważać.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here