Zatrzymali 4 poszukiwanych

0
1378

W ciągu jednego dnia w ręce policjantów wpadło 4 poszukiwanych, którzy ukrywali się przed odbyciem kary pozbawienia wolności orzeczonej przez sąd.

 

W sobotę policjanci na terenie powiatu lwóweckiego przeprowadzili akcję pod nazwą „Poszukiwany”. Policyjne działania ukierunkowane były na zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania. W wyniku przeprowadzonej akcji zatrzymano łącznie 4 osoby. Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie przyniosły pozytywne efekty.

W sobotę, 20 sierpnia 2022 roku od godziny 06:00 na terenie powiatu lwóweckiego, przeprowadzono akcję „Poszukiwany”. Wzięli w niej udział policjanci Wydziału Kryminalnego, Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego lwóweckiej komendy oraz Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim i Posterunku Policji w Mirsku.

Głównym celem akcji było zatrzymanie jak największej liczby osób, ukrywających się przed odbyciem kary pozbawienia wolności orzeczonej przez sąd. Efektem akcji było zatrzymanie czterech poszukiwanych. Byli to mężczyźni z gminy Mirsk (2 osoby) i gminy Lwówek Śląski (2 osoby).

Poszukiwani zostali przewiezieni do Aresztu Śledczego, gdzie odbędą karę pozbawienia wolności orzeczoną przez sąd za popełnione wcześniej występki.

-/starszy sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here