Przywłaszczyła kartę bankomatową. Usłyszała 58 zarzutów

23
2119
fot. © Lwówecki.info

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance powiatu lwóweckiego, która posługiwała się przewłaszczoną kartą bankomatową.

 

 

Policjanci z lwóweckiej komendy ustalili sprawczynię wielokrotnego użycia utraconej karty bankomatowej. Kobieta 58 razy skutecznie użyła karty, regularnie wypłacając z konta bankowego gotówkę. Zatrzymanej za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymali zgłoszenie dotyczące utracenia kraty płatniczej. W wyniku zebranych materiałów policjanci ustalili sprawczynię. Jak się okazało była to osoba bliska pokrzywdzonej. 48-letnia kobieta z powiatu lwóweckiego została zatrzymana i usłyszała łącznie 59 zarzutów.

Wypłacając gotówkę kobieta włamała się na konto bankowe i dokonała kradzieży ponad 22 tysięcy złotych. 48-latce grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

-/autor: starszy sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

23 KOMENTARZE

  1. Wiecie co ludzie nie macie bliżej swojego pod nosem że widzicie kogoś . Chamstwo chamstwo brak słów na pewno te osoby piszące mają jeszcze więcej ale po co mają o sobie pisać i mysilec jak można komuś dupę opierdalaç .

  2. Każdy niech weźmie i rzuci kamień jak jest bez winy. Dajcie już spokój tej kobiecie, bo nawet nie wiemy co tak kobieta przeżywa. Nie znam jej, ale nie smacznie pisać takie oskarżenia, jak sprawa się nie skończyła.

  3. Oj kobieto posiedzisz troszkę współczuję tobie tej głupoty. Ale już nie o to chodzi tylko masz dziecko i co one pomyśli za kilka lat matka w pierdlu za kradzież wstydu nie masz

  4. Dziwne wszystko. Osoba która była posiadaczem karty jej nie zablokowała?? Piszecie siostra siostrze to zrobiła czyli nie było żadnych informacji z Banku , że jest zadłużenie na karcie? 58 razy były wypłacane pieniądze a gdzie wydruk comiesięczny dla posiadacza konta ?

  5. A to PINu nie potrzeba żeby kasę wybrac ?! No wiem ze 50 zł można bez PINu ale to musiała nastać się przy tym bankomacie jak tyle razy wybierała .

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here