Zarzuty dopuszczenia się czynów pedofilskich dla dwóch księży

8
4071

Do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom podejrzanym o dopuszczenie się czynów pedofilskich. Obaj oskarżeni w momencie popełnienia przestępstwa byli księżmi z jeleniogórskich parafii.

 

Informację przekazał wczoraj portal Jelonka.com, który podaje, iż doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa, w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze złożył przedstawiciel legnickiej kurii biskupiej.

Informacje potwierdził w rozmowie z jeleniogórskimi dziennikarzami rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze:

– Ofiarą przestępstw, do których miało dochodzić w latach 2012 – 2013 w Jeleniej Górze była jedna osoba w wieku poniżej 15 lat – wyjaśniał prokurator Tomasz Czułowski – Obu oskarżonym zarzucono podejmowanie czynności seksualnych wobec małoletniego poniżej lat 15. Dodatkowo jeden z podejrzanych miał usiłować przemocą doprowadzić osobę małoletnią do podjęcia się innej czynności seksualnej. – dodawał.

Z uwagi na dobro osób pokrzywdzonych prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

8 KOMENTARZE

 1. No proszę i jak mieć zaufanie do kościoła. A podobno to sporadyczne przypadki. Bóg to co innego niż kościół. To widać jak na dłoni. Księża powinni pamiętać, że są sługami Bożymi A NIE BOGAMI

 2. Skandal! Po prostu skandal! Widzę że główny temat przyszłego wydania został mi podsunięty. Zajmę się tą sprawą. Cały artykuł znajdą państwo w miesięczniku Dolnośląskie Obyczaje. Gazeta ukaże się w pierwszym tygodniu lutego.
  Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że Ci ludzie nie unikną kary.

 3. Wszędzie tam gdzie jest Kościół rzymsko katolicki – jest pedofilia i inne seks dewiacje. I to trwa od wieków. Na świecie jest tylko jedna organizacja, która pedofilów i innych seks-dewiantów sama rekrutuje, potem tychże dewiantów wspiera a w razie wpadki chroni przed wymiarem sprawiedliwości. To Kościół rzymsko-katolicki zwany „pedofilskim”.
  Dlatego atrakcją dla mediów jest nie sam wielebny pedofil, ale skuteczne wyłuskanie go spod papieskiej czyli kurialnej kurateli. Kościoła nie da się naprawić. Zbyt wiele uczynił krzywd, zbyt długo kłamał, cała logika tej instytucji oparta na hierarchii i pogmatwanej mistyce czyni ją przestarzałą, zbędną i szkodliwą społecznie. Miejmy nadzieję, że Franciszkowi przypadnie rola na wzór twórcy “pierestrojki” oraz “głasnosti” i przyśpieszy upadek tej Stajni Augiasza pomiotu Antychrysta oraz wyzwolenie ludzkości z jego pazernych macek.
  Nie wierzcie tej usakralnionej obłudzie, tej eklezjalnej hipokryzji! Ta instytucja została stworzona na kłamstwie i nie jest w stanie się oczyścić.

 4. Już niebawem w Sądzie we Lwówku Śląskim odbędzie się rozprawa kończąca sprawę księdza Leopolda F. z Gryfowa, który molestował ministranta. Biskup Cichy ówczesny ordynariusz diecezji legnickiej o wszystkim wiedział i przenosił owego księdza z parafii na parafię. I gdzie tutaj szukać sprawiedliwości?!

 5. Katoliku!
  – A gdzie się podziewa twój chrześcijański bóg, kiedy ksiądz molestuje i gwałci małe dziecko? Co?
  Powiesz: – “Aa, bo bóg tak chciał”?
  W takim razie, chrzanić twoją religię i twego boga, na szczęście nieistniejącego.
  Tak, jak psa można wytresować do aportowania, tak też można WYTRESOWAĆ człowieka do wielbienia jakiegoś wariata (albo Jezusa albo Mahometa) z Bliskiego Wschodu. Trzeba tylko pranie mózgu rozpocząć od urodzenia.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here